Prodej stavebního pozemku 1872 m2, Lánov Prostřední Lánov

Plocha celková: 1872 m2 Číslo zakázky: 16041
Název: Prodej stavebního pozemku 1872 m2, Lánov Prostřední Lánov
Celková cena: 3 199 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 13 700 Kč měsíčně (více)
Adresa: Lánov
Datum aktualizace: 11. 9. 2020
Stavba:
Zástavba:
Ochrana: Ochranné pásmo
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 1872 m²

Hledáte pozemek na lukrativním místě? V blízkosti hor a s krasným výhledem?
Pokud jste si na otázku odpověděli ANO, určitě vás zaujme tento nádherný pozemek s možnostmi, ať už pro rodinné bydlení, tak jako podnikatelskou příležitost k výstavbě penzionu. Nacházíme se totiž v Lánově, odkud je krásný výhled na blízko se nacházející Černou horu. V letních měsících příjemné místo na cyklistiku, v zimních najdeme v okolí širokou škálu sjezdovek či běžeckých tras. A nebo máte rádi posezení na terase či na zahradě s kouzelným výhledem? Klid a přírodu? Můžete toto krásné místo využít jen na odpočinek a kochat se opravdu unikátním výhledem. Je jen na vás, jak tento pozemek na takovém místě využijete a co si zde postavíte. Pozemek o velikosti 1872 m2 lze rozdělit na 2 parcely.
Obec Lánov - Prostřední Lánov se nachází v Krkonoších 4.5 km od města Vrchlabí. V obci nalezneme také školku i základní školu, potraviny, restaurace a další občanskou vybavenost.
V případě financování hypotečním úvěrem, vám pomůže podle vašich možností a představ náš hypoteční specialista společnosti Fincentrum & Swiss Life Select a.s.
Pokud vás tato nemovitost zaujala, na prohlídce se s vámi rád uvidí makléř Marcel Hanyš.

Ochrana Ochranné pásmo
Umístění Klidná část obce
Celková plocha 1872 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky