Prodej stavebního pozemku 1718 m2, Letkov

Plocha celková: 1718 m2 Číslo zakázky: 19695
Název: Prodej stavebního pozemku 1718 m2, Letkov
Celková cena: 8 000 Kč (Za m2)

Včetně provize RK
poznámka k ceně

13 744 000 Kč
Hypotéka: od 88 889 Kč měsíčně (více)
Adresa: Letkov
Datum aktualizace: 27. 2. 2023
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1718 m²

Exkluzivní pozemek, který Vám dnes představíme, se nachází v Letkově v lokalitě V Podlesí II. Pozemek se nachází na samotném okraji obce v bezprostřední blízkosti lesa a díky jeho poloze si tak můžete užívat klidné bydlení s přírodou za zády, avšak v blízkosti města se všemi jeho benefity, které nabízí.

Krásný rovinatý pozemek o výměře 1718 m² je určený k výstavě rodinného domu s maximálním možný podílem zastavění 25% z plochy pozemku. Součástí pozemku jsou dva zděné pilířky - do velkého je zavedena elektrická a plynová přípojka, v malém je zabudována poštovní schránka a koncový modul domácího telefonu. Zřízena je také vodovodní a kanalizační splašková přípojka. Pozemek je zcela oplocen, z uliční strany je plot dřevěný a to včetně vjezdových vrat, vrátek a kóje na popelnici. V lokalitě je zbudována veřejná komunikace a chodníky s asfaltovým povrchem.

Letkov je klidnou obcí v těsné blízkosti krajského města Plzně a jen stěží budete hledat lepší lokalitu se všemi potřebnými prvky technické infrastruktury pro stavbu Vašeho vysněného domu. Obcí prochází pouze silnice 3 třídy do Tymákova, která má lokální význam zejména v osobní dopravě, dálková a tranzitní doprava je převedena na dálnici D5 a obchvat. Městská hromadná doprava je zajišťována trolejbusovou linkou č.12, jejíž zastávka Letkov - V Podlesí je od pozemku vzdálena necelých 500 m a spojení je také linkovým autobusem integrované dopravy Plzeňské kraje.

V obci funguje v roce 2017 zrekonstruovaná mateřská škola, ve stejném roce otevřené dětské hřiště, knihovna a je zde také pension s restaurací a moderní sportovním areálem, kde najdete např. tenisové kurty, osvětlené hřiště s umělou trávou či veřejnosti taktéž přístupné fitness centrum. V letních měsících pak oceníte vodní nádrž, která funguje jako koupaliště.

Chcete-li koupi realizovat prostřednictvím úvěru, nabízíme Vám možnost vypracování nezávislého návrhu financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací ohledně této výjimečné nabídky.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Dálnice, MHD, Autobus
Celková plocha 1718 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky