Prodej stavebního pozemku 1718 m2, Sedlečko u Soběslavě

Plocha celková: 1718 m2 Číslo zakázky: 13767
Název: Prodej stavebního pozemku 1718 m2, Sedlečko u Soběslavě
Celková cena: 996 440 Kč

Plus provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 4 566 Kč měsíčně (více)
Adresa: Sedlečko u Soběslavě
Datum aktualizace: 8. 7. 2019
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1718 m²

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Sedlečko u Soběslavě o celkové výměře 1718 m2 určený pro stavbu rodinného domu. Pozemek se nachází v okrajové části obce a je napojen na obecní asfaltovou komunikaci podél celé dílky pozemku.

Pozemek dle Geometrického planu je rozdělen na dvě samostatné parcely s velikostí 859 m2 a 859 m2.

V územním plánu je plocha vedena jako lokalita SOVp- plochy smíšené obytné, venkovské. Jedná se o plochy, kde hlavním využitím je bydlení, ale vzhledem k lokalitě je zde možné vybudovat a umisťovat i stavby jako např. dílna, drobné podnikání, stavby pro hospodářská zvířata, bazény, skleníky a jiné.

Obec je obklopená lesy a rybníky a vzdálená 20 kilometru od okresního města Tábor a 3 kilometry od města Soběslav. Zde najdete veškerou občanskou vybavenost. K EXIT 95 D3 máte jen 3 kilometry. Lokalita velice žádaná pro milovníky houbaření, rybaření, sportu, turistiky, a další aktivity.
Rád Vám poskytne více informací a umožní prohlídku pozemku náš realitní makléř Andrei Caisin. Finanční specialisté ze společnosti Fincentrum a.s. rádi a zdarma Vám vyřídí nejvýhodnější financování na koupi této nemovitosti.

Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 380V
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 1718 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky