Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej stavebního pozemku 1710 m2, Písečná

Prodej stavebního pozemku 1710 m2, Písečná

Plocha celková: - Číslo zakázky: -
Název: -
-
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Stavba: -
Zástavba: -
Ochrana: -
Umístění: -
Zdroj vody: -
Celková plocha: -

Atraktivní stavební pozemek s nádhernými výhledy na malebné podhůří hor naleznete v krásné krajině Slezských Beskyd v obci Písečná u Jablunkova. Pozemek má rozlohu 3495 m2, má obdélnikový tvar (70 x 50 m2), elektřina a obecní voda na hranici pozemku. Pozemek je mírně svažitý, nachází se ve velmi klidné lokalitě v okrajové části obce, slunný po celý den a s dobrou dopravní dostupností po obecní asfaltové silnici. K autobusové zastávce je cca 10 min. pěšky.
Obec Písečná se nachází asi 5 km východně od města Jablunkov, odkud je velmi dobré strategické spojení směr Třinec, Č. Těšín, Frýdek Místek, Ostrava nebo opačně na Slovensko. V obci se nachází základní a mateřská škola, obchod a naleznete zde příjemné sportovní i kulturní vyžití, o které se velmi dobře starají místní dobrovolné organizace a spolky. Obec je svou polohou v podhůří Beskyd atraktivní pro turistiku a cykloturistiku. Území obce protínají turistické trasy směřující k okolním beskydským vrchům Bahenec, Krkavice, Sošov či Čantoryje. Pozemek se bude líbit lidem, kteří mají rádi klid a velký prostor kolem sebe.
Kdo hledáte bydlení v krásné přírodě a přesto nedaleko města, neváhejte se přijít podívat, vřele doporučuji prohlídku.
Využijte stále ještě výhodných podmínek hypotečních úvěrů, které Vám zajistíme našimi finančními specialisty.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky