Prodej stavebního pozemku 1575 m2, Vendryně

Plocha celková: 1575 m2 Číslo zakázky: 14561
Název: Prodej stavebního pozemku 1575 m2, Vendryně
Celková cena: 1 099 Kč (Za m2)
1 730 925 Kč
Hypotéka: od 7 932 Kč měsíčně (více)
Adresa: Vendryně
Datum aktualizace: 26. 6. 2019
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1575 m²

Hledáte již nějakou dobu to dokonalé místo, kde si postavit svůj vysněný dům? Hledáte pozemek s nádherným výhledem v žádané lokalitě obce Vendryně? Jeden tady pro Vás mám! Pozemek o celkové výměře 1575 m2, který je celý oplocený, zařazený platným územním plánem mezi lokalitu zastavitelnou s charakterem BR - bydlení individuální v rodinných domech v rozptýlené zástavbě.
Na pozemku jsou ovocné stromy, které po úpravě povrchu pro výstavbu domu zaručuje přítomnost již vzrostlých a sladkých plodů rodících stromů. Potřebné inženýrské sítě (elektřina, vodovod) jsou v dosahu, vyjma kanalizace a plynu. Do centra obce Bystřice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost (pošta, škola, školka, obchody, restaurace, lékárny) je to 1,5 km. Chcete se dozvědět více? Ráda Vám vše ukáži na prohlídce, stačí jen zavolat, Těším se na Vás, Vaše makléřka Světlana Drongová.

Zástavba Venkovská
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V
Doprava Dálnice, Silnice
Celková plocha 1575 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky