Prodej stavebního pozemku 1440 m2 Nekoř

Plocha celková: 1440 m2 Číslo zakázky: 14408
Název: Prodej stavebního pozemku 1440 m2 Nekoř
Celková cena: 795 000 Kč
Hypotéka: od 3 643 Kč měsíčně (více)
Adresa: Nekoř
Datum aktualizace: 13. 9. 2019
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1440 m²

Hledáte místo, kde byste mohli dobíjet svou životní energii pohledem do zeleně? Rádi byste si postavili rodinný dům nebo chalupu tam, kde budete moci poslouchat zpěv ptáků a šumění lesa? Chcete sobě i svým dětem dopřát tu možnost, trávit dny venku v krásné přírodě Orlického podhůří? V tom případě následující řádky patří Vám.
Deset minut chůze od hráze Pastvinské přehrady je k mání pozemek o rozloze 1440m² určený územním plánem k výstavbě bydlení. Jedná se o zatravněnou plochu přímo sousedící se smíšeným lesem. Parcela má pravidelný tvar a skýtá tedy dostatek místa jak pro dům tak pro příjemně velkou zahradu. Elektřina i voda je na hranici pozemku.
Pastvinská přehrada je oblíbeným cílem turistů a v létě je zde tedy poměrně živo. Ovšem v místě, kde se pozemek nachází, budete mít klid i v plné sezóně.
Pokud už jediným otazníkem zůstává financování, pak vězte, že finanční poradenství stejně jako právní servis máte u nás v ceně.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Příjezdová komunikace Neupravená
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Šířka 30 m
Délka 49 m
Celková plocha 1440 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky