Prodej stavebního pozemku 1433 m2, Mikulčice

Plocha celková: 1433 m2 Číslo zakázky: 19757
Název: Prodej stavebního pozemku 1433 m2, Mikulčice
Celková cena: 2 450 000 Kč

Včetně provize RK
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 15 845 Kč měsíčně (více)
Adresa: Mikulčice
Datum aktualizace: 10. 3. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1433 m²

Exkluzivní nabídka

Mezi městy Hodonín a Břeclav, v nížinné krajině Dolnomoravského úvalu a v národopisné oblasti Podluží, které tvoří jižní část Slovácka, leží malebná vinařská obec Mikulčice.

S potěšením Vám můžeme nabídnout v této obci ke koupí stavební pozemek s celkovou rozlohou 1433m². Pozemek se nachází v klidné ulici v řadové zástavbě mezi rodinnými domy a zahradami. Součástí pozemku je stavba s číslem popisným, která je určená k demolici. Pozemek je rovinatý obdélníkového tvaru, s uliční šíří cca 12m. V těsné blízkosti pozemku jsou všechny inženýrské sítě, tj. plyn, vodovod, kanalizace, elektřina přivedena do domu.
Bezproblémové parkování před pozemkem.

Obec Mikulčice je žádanou lokalitou, je vzdálena 7 km jihozápadně od Hodonína při hranici se Slovenskem.
V obci se nachází bohatá občanská vybavenost: základní škola, mateřská škola, pošta, pohostinství, prodejna smíšeného zboží, dětské a sportovní hřiště...

V případě jakýchkoliv dotazů, popř. sjednání prohlídky neváhejte se na mě obrátit.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celková plocha 1433 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky