Prodej stavebního pozemku 14186 m2, Bystrá

Plocha celková: 14186 m2 Číslo zakázky: 11345
Název: Prodej stavebního pozemku 14186 m2, Bystrá
Celková cena: 2 253 760 Kč

Plus provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 9 652 Kč měsíčně (více)
Adresa: Bystrá
Datum aktualizace: 6. 5. 2020
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody:
Celková plocha: 14186 m²

Pro společný projekt hledáme investora na vybudování inženýrských sítí, rozparcelování a pro výstavbu rodinných domů včetně spolupráce na následném prodeji. Pokud hledáte výhodnou investici, hledáte pozemky pro Váš projekt a chcete se podílet na rozvoji malé obce v srdci kraje Vysočina, pak pro Vás máme připraveny pozemky v obci Bystrá u Humpolce.

Zastupujeme klienta, jenž vlastní ca 15.000 m2 pozemků, na kterých bude vybudováno 10 stavebních parcel pro 10 nových rodinných domů. Dokumentace na rozvržení parcel připravena, územní plán schválený, veškeré nutné dokumenty pro výstavbu inženýrských sítí nachystány včetně zaplacených přípojek pro zavedení elektřiny. Stačí už jen stavební povolení a začít budovat.

Oblast Humpolecka a Pelhřimovska je díky své nízké nezaměstnanosti a dalším průmyslovým rozvojem vhodná pro mladé rodiny, které hledají nové bydlení a chtějí začít žít ve svém. Díky poloze obce 4 km od města Humpolec a 4 km od dálnice D1, bude jistě vhodná i pro ty, jímž dojíždění za prací směrem ku Praze či Brnu není zatěžko a přesto budou bydlet v klidném prostředí malé vesničky v srdci Vysočiny, nebo jen pro ty, kteří hledají nový domov obklopen lesy, loukami a čerstvým vzduchem unikátní Vysočiny.

Díky propojenosti našich realitních makléřů a finančních poradců mateřské společnosti Fincentrum a.s. jsme připraveni zajistit financování jak pro přímý prodej pozemků, tak i pro následné financování koupě nemovitosti u konečných klientů.

Zástavba Obytná
Umístění Okraj obce
Celková plocha 14186 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky