Prodej stavebního pozemku 1396 m2 Moravské Knínice

Plocha celková: 1396 m2 Číslo zakázky: 17567
Název: Prodej stavebního pozemku 1396 m2 Moravské Knínice
Celková cena: 2 700 Kč (Za m2)

Plus provize RK
poznámka k ceně

3 769 200 Kč
Hypotéka: od 20 716 Kč měsíčně (více)
Adresa: Moravské Knínice
Datum aktualizace: 18. 10. 2021
Stavba:
Zástavba: Venkovská
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1396 m²

Malá obec, příjemní sousedé, dům přesně podle vašich snů. Taková může být vaše realita. Nabízíme k prodeji pozemek o rozloze 1396 m2 v obci Moravské Knínice. Tato malebná vesnice mezi Veverskou Bítýškou a Kuřimí, sousedící s Brněnskou přehradou, nabízí plnohodnotnou občanskou vybavenost a skvělou dostupnost do Brna. Okouzlí Vás krásná okolní příroda a klid. Vesnici protínají turistická cesta i cyklotrasa, a ať se vydáte jakýmkoliv směrem, vždy budete mít co objevovat.

ÚZEMNÍ STUDIE "MORAVSKÉ KNÍNICE - POD HŘBITOVEM"
https://www.moravskekninice.cz/file.php?nid=534&oid=7361340

VIDEO
https://youtu.be/d64MGhGEk-8

Samotný pozemek má 15 metrů na šířku a 93 na délku. Nachází se na kraji obce, je rovinatý a příjemně prosluněný. Jak rozměry pozemku napovídají, lze zde postavit jeden rodinný dům s obrovskou zahradou anebo, jak územní studie plánuje, je pozemek možné rozdělit na dvě stavební místa. Nabízí se tak skvělá příležitost k investici do budoucna. Pozemek má snadný přístup ke všem inženýrským sítím – veřejná kanalizace je na hranici pozemku, veřejný vodovod cca 150 metrů od pozemku a elektřina jde přímo přes pozemek.

Moravské Knínice nabízejí autobusové spojení dvěma směry (Veverská Bítýška, Kuřim – návaznost na vlak), sportovní hřiště (fotbal, tenis, sokolovna, umělá tráva, letní výletiště), obchod, školku, školu, hospodu, vinotéku, dětské hřiště a workoutové hřiště. Co by Vám mohlo přeci jen pochybět zde, najdete v Kuřimi (wellness, sportovní areál, obchodní řetězce, kulturní využití). V centru Brna jste pak za 36 minut městskou dopravou a za 18 minut autem.

Zaujala vás tato příležitost a přemýšlíte nad financováním? Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a perfektní znalosti trhu se na nás můžete plně spolehnout.

Zástavba Venkovská
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Šířka 15 m
Délka 93 m
Celková plocha 1396 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky