Prodej stavebního pozemku 1266 m2, Pyšely

Plocha celková: 1266 m2 Číslo zakázky: 19017
Název: Prodej stavebního pozemku 1266 m2, Pyšely
Celková cena: 8 990 000 Kč

Včetně provize RK.
Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 58 143 Kč měsíčně (více)
Adresa: Pyšely
Datum aktualizace: 14. 12. 2022
Stavba: Rodinný dům
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1266 m²

!CENA K JEDNÁNÍ!

Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Pyšely, který je jedinečný jak umístěním, tak technickou vybaveností.

Na pozemku jsou dostupné veškeré inženýrské sítě: vodovod, elektřina, plyn, spádová kanalizace splašková, kanalizace dešťová i optický kabel na internet. Elektrická síť je připravená na napojení dobíjecí stanice pro elektromobil. Pozemek je obdélníkového tvaru 24x54 m a jižní, mírně svažitá stráň zajistí slunce po celý den s krásným výhledem na les.

Pozemek plynule navazuje na starší zástavbu u centra obce, a proto máte vše na dosah ruky - jak veškerou občanskou vybavenost, tak přírodu a sportování. Zároveň díky velké rozloze okolních pozemků budete mít zajištěné dostatečné soukromí.

400 metrů od pozemku je 18-ti jamkové golfové hřiště Loreta Golf Club Pyšely, které se opakovaně objevuje na předních místech v hodnocení nejlepšího hřiště v ČR. V zimním období lze využívat nově otevřený venkovní saunový svět INFINIT v nedalekých Senohrabech, kde budete za 7 minut jízdy autem.

V docházkové vzdálenosti do 10 minut najdete nově zrekonstruovanou ZŠ, novou MŠ či pyšelské náměstí, kde jsou dostupné všechny služby - potraviny, pekařství, cukrárna, pošta, ordinace lékaře pro děti a dorost, městský úřad, restaurace, zámek, sokolovna. 5 minut chůze od pozemku je rybník a cyklisté jistě ocení cyklostezku Krajem Josefa Lady, která je pouhých 100 metrů od vašeho nového domova. A pokud si chcete vyjet o kousek dál, stačí nasednout na vlak či autobus nebo rovnou skočit do auta a najet na dálnici vzdálené 10 minut.

Tak co říkáte? Také se Vám líbí ta představa mít všechno přímo na dlani, a zároveň si užívat svůj klid a pohodu, které Vám tento pozemek 100% zajistí? Tak neváhejte a zavolejte mi pro více informací. Budu se těšit, Vaše makléřka, Tereza Mazánková.

Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha 1266 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky