Prodej stavebního pozemku 1256 m2 V zahrádkách, Ohrobec

Plocha celková: 1256 m2 Číslo zakázky: 13736
Název: Prodej stavebního pozemku 1256 m2 V zahrádkách, Ohrobec
Celková cena: 5 800 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 26 578 Kč měsíčně (více)
Adresa: V zahrádkách, Ohrobec
Datum aktualizace: 10. 6. 2019
Stavba: Ostatní
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 1256 m²

Hledáte ideální stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu v rozumné vzdálenosti od Prahy? Prak právě pro vás mám ideální pozemek v obci Ohrobec o výměře 1118 m2, kde může stát váš budoucí rodinný dům. Pozemek je kompletně zasíťovaný inženýrskými sítěmi a to zejména elektrickou přípojkou, vodovodním řádem, kanalizační přípojkou a dokonce vlastní vrtanou studnou. Do roku 2020 je vydáno stavební povolení pro výstavbu dvojpodlažního rodinného domu o dispozici 6+kk s dvojgaráží o zastavěné ploše 250m2. Další výhodou je geografická poloha pozemku, tedy rodinná zástavba, kam nedoléhá žádný hluk.
V obci naleznete potřebnou občanskou vybavenost jako je škola (první stupeň ZŠ), školka, obchod, restaurace, pekárna, vybavené dětské hřiště, tenisový kurt, jezdecký klub a možnost sportovního rybaření v místním rybníku. Nezřídka se zde konají kulturní akce za organizace místního hasičského sboru. Neváhejte a přijeďte se přesvědčit o dalších výhodách pozemku i obce na vlastní oči. Financováním vás provede finanční poradce Fincentra Helena Kmochová.

Stavba Ostatní
Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Šířka 28 m
Délka 40 m
Celková plocha 1256 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky