Prodej stavebního pozemku 1254 m2, Černošice

Plocha celková: 1254 m2 Číslo zakázky: 19506
Název: Prodej stavebního pozemku 1254 m2, Černošice
Info o ceně u RK
Adresa: Černošice
Datum aktualizace: 17. 3. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1254 m²

Krásné místo na okraji Prahy - to jsou Černošice. Nádherná obec obklopená přírodou a místo s veškerou občanskou vybaveností. Do samotného centra Prahy je to necelých 20 kilometrů.

A na okraji Černošic najdete tento krásný pozemek. Zde na vás čeká příležitost, která vám může změnit život. Je to výzva, ale v dobrém slova smyslu.

Díváte se na nabídku stavebního pozemku, který Vám nabídne spoustu prostoru a soukromí. Na ploše 1254 m2 lze postavit velký rodinný dům (zastavitelnost je až 25%). Nyní zde sice stojí chata a vedle garáž s dílnou, je ale na Vás, jaký domov si zde vytvoříte. Elektřina je rozvedena do budov na pozemku a ostatní sítě - kanalizace a vodovod - čekají na jeho okraji. Bude tady dostatek prostoru i pro garáž, kůlnu, bazén nebo cokoliv jiného.

V okolí naleznete široké možnosti trávení volného času - ať už je to zimní stadion s veřejným bruslením v zimě nebo cyklostezka a pláž v létě. Výborné koupání je také u jezu nad železničním mostem. Na své si jistě přijdou i vášniví rybáři - rybářský revír Berounka 1 je velmi dobře zarybňován. A kdyby to nestačilo, jste za pár minut v Praze, nebo naopak v hluboké a tiché přírodě.

Vynikající dopravní dostupnost a přitom tak blízko přírody a zeleně - to na Vás čeká, pokud si vyberete právě tento pozemek.

Nyní je to na Vás. Radím Vám však, neváhejte. Podobný pozemek se bude těžko hledat.

Celková plocha 1254 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky