Prodej stavebního pozemku 1126 m2, Podhradí

Plocha celková: 1126 m2 Číslo zakázky: 18887
Název: Prodej stavebního pozemku 1126 m2, Podhradí
Celková cena: 1 790 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 11 522 Kč měsíčně (více)
Adresa: Podhradí
Datum aktualizace: 20. 9. 2022
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění: Klidná část obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 1126 m²

Exkluzivní nabídka prodeje stavebního pozemku o výměře 1126 m2 v klidné obci Podhradí u Aše. Obec se nachází pouhé 3 km od města Aš, které disponuje kompletní občanskou vybaveností. Dopravu zajišťuje pravidelné autobusové spojení. Historickou dominantou obce je Kostel Dobrého pastýře a Zřícenina hradu Neuberg. Okolní příroda přímo vybízí k pěší a cyklo turistice. Pouhých 6 km se nachází Německé lázeňské město Bad Elster a Německé město Selb 12km.

Předmětem koupě je také spoluvlastnický podíl na pozemku, který zajišťuje příjezdovou cestu. Součástí nabídky je dále stavební projekt rodinného domu a garáže vč. stavebního povolení. Projektovaný dům o podlahové ploše 95,29 m2 řešený jako 4+kk. Samostatně stojící garáž pro dvě osobní auta. U pozemku je připraveno připojení na kanalizaci, obecní vodovod a elektřinu. Energetická náročnost projektovaného domu je třída B - Velmi úsporná.

Zástavba Obytná
Umístění Klidná část obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Celková plocha 1126 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky