Prodej stavebního pozemku 1070 m2 Přibyslavice

Plocha celková: 1070 m2 Číslo zakázky: 19292
Název: Prodej stavebního pozemku 1070 m2 Přibyslavice
Celková cena: 4 570 Kč (Za m2)
4 889 900 Kč
Hypotéka: od 31 625 Kč měsíčně (více)
Adresa: Přibyslavice
Datum aktualizace: 23. 11. 2022
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1070 m²

Exkluzivně k prodeji nabízíme stavební parcelu na předměstí Brna o celkové výměře 1070 m2 v malebné obci Přibyslavice.

Na obdélníkové, mírně svažité parcele se v současnosti nachází stavba určená k demolici, demoliční výměr je již vypracován. Pozemek je dle územního plánu určen ke stavbě rodinného domu, veškeré inženýrské sítě (kanalizace, elektřina, plyn) se díky okolní rezidenční zóně nachází u pozemku. Parcela je dobře přístupná přímo z asfaltové silnice, a to z delší i z kratší strany pozemku.

Tento stavební pozemek se nachází v obci Přibyslavice, která je zasazena do prostředí čisté přírody Bílého potoka, na procházky či výlety tak láká nádherná krajina, přitom od města Velké Bíteše Vás dělí 3 minuty a od Brna 15 minut jízdy autem.

Výhodná poloha pozemku nabízí možnost bydlení v klidném prostředí menší obce, ale i veškerou občanskou vybavenost v nedalekém městě, dobrou dopravní obslužnost včetně snadného napojení na dálnici D1 o silnici první třídy.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Celková plocha 1070 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky