Prodej stavebního pozemku 1036 m2 Jirny

Plocha celková: 1036 m2 Číslo zakázky: 19300
Název: Prodej stavebního pozemku 1036 m2 Jirny
Celková cena: 2 790 000 Kč

Cena za podíl 1/4, je možné koupit i více podílů, k prodeji je 100% podíl.
poznámka k ceně

Hypotéka: od 18 044 Kč měsíčně (více)
Adresa: Jirny
Datum aktualizace: 25. 1. 2023
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1036 m²

Co kdybych Vám řekl, že můžete za zlomek ceny získat stavební pozemek pro rodinný dům? V současné době je to jen nudlovitá část pole. V budoucnu zde ale vznikne 10 stavebních parcel pro rodinné domy se zahradou a parkováním. Však je to zaneseno v územní studii, kterou zveřejnila obce. Tento pozemek se nachází v oblasti s označením Z10, která je v územním plánu zanesena jako "určena k bydlení a umístění občanské vybavenosti". Konkrétně lze na místě postavit samostatně stojící rodinné domy. Obec k tomuto plánu na svých webových stránkách zveřejnila územní studii, jejíž součástí je i plán vybudování infranstruktury, občanské vybavenosti a veřejné zeleně. Dobře si ji prohlédněte. Bude zapotřebí spolupráce okolních majitelů a investora, bude nutné postupovat společně a zpracovat například následující: rozvod sítí, stavba komunikací, přeložky (přes pozemek vede vysoké napětí). Nemohu Vám tedy zaručit, že budete moci hned začít stavět, ani jak to v budoucnu bude s vlastnictvím pozemků. Je však jisté, že toto je příležitost pro někoho, kdo má volné prostředky, které chce zhodnotit, nebo někoho, kdo je v tomto oboru zkušený a chtěl by se aktivně podílet na realizaci tohoto plánu. Pokud hledáte výzvu nebo příležitost, rád Vám řeknu více po telefonu nebo na osobní schůzce.

A ještě něco k lokalitě: Jirny jsou velmi vyhledávaným a oblíbeným místem v těsné blízkosti hl.města Prahy. V místě je veškerá občanská vybavenost (nová škola a školka, pošta, zdravotní středisko a sportoviště). Rozsáhlé možnosti turistiky, cykloturistiky v blízkém Klánovickém lese a možnost dalších sportovních aktivit. Spojení MHD na metro B, Černý Most 15 minut. Ideální spojení na Masarykovo a Hlavní nádraží vlakem ze zastávky v Klánovicích nebo Zeleneč – PID. Spojení MHD, na metro B, Černý Most cca 25 minut, zastávka BUS cca 5 min. od domu. Autem do centra cca 25minut a na okraj Prahy 10 minut.

Celková plocha 1036 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky