Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice

Užitná plocha: 92 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 18881
Název: Prodej rodinného domu 92 m2 Kopečná, Křenovice
Info o ceně u RK
Adresa: Kopečná, Křenovice
Datum aktualizace: 17. 8. 2022
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění:

Vítám Vás u nabídky nemovitosti, která si jistě zaslouží Vaši pozornost. Jedná se o příjemný dům s vlastním pozemkem včetně venkovního prostoru.
Dům prošel rozsáhlou základní rekonstrukci, přičemž byla novému majiteli ponechána možnost, aby si mohl přizpůsobit dispozici interiéru dle svých představ pěkného a komfortního bydlení. V 1NP se nabízí moznosti volby dispozice 2+KK nebo 2+1. Místnosti jsou díky větším proskleným plochám příjemně světlé a působí svěže. V případě potřeby většího obytného prostoru lze rozšířit plochu bydlení o půdní vestavbu, půda je pro tuto možnost částečně přichystaná. Tímto získáte celkovou obytnou plochu 92 m2. I přesto, že interiér není zcela dokončen, i tak dává domu pocit klidu a prostorovosti, přičemž vybízí k dalším úpravám při využití přírodního rázu stavebních prvků či bytových doplňků. Zcela jistě potěší venkovní prostor dvora, který zajišťuje soukromí a možnost si zde vytvořit zázemí dle vlastních potřeb.
Nemovitost je vhodná pro všechny, kdo hledají klidné bydlení, kutilové uvítají možnost využít své schopnosti.
Obec s dobrou občanskou vybaveností, lokalita s větší koncentrací obcí a měst (Slavkov, Bučovice a Rousínov) – do centra Brna 25 km. Bonusem je dobré vlakové a autobusové spojení. Příznivce turistiky a cyklovýletů potěší blízkost Drahanské vysočiny a Ždánického lesa.Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ne
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 80 m²
Plocha užitná 92 m²
Plocha pozemku 120 m²
Rok rekonstrukce 2020

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky