Prodej rodinného domu 90 m2, Dřínov

Užitná plocha: 90 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 19321
Název: Prodej rodinného domu 90 m2, Dřínov
Celková cena: 5 290 000 Kč
Hypotéka: od 34 213 Kč měsíčně (více)
Adresa: Dřínov
Datum aktualizace: 20. 11. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Hledáte bydlení v rychlém dosahu velkých měst Mělník, Kralupy nad Vltavou i Prahy, kde se můžete realizovat o rozšíření o půdní vestavbu? Oceníte částečnou rekonstrukci domu od oken, podlah, topení i koupelen? Jeden takový tady pro Vás máme v obci Dřínov.
Nemovitost postupem času procházela rekonstrukci vnitřních prostor. Vytápěná je krbovými kamny z výměníkem a rozvodem po domě. Zaujmou Vás i dvě koupelny, kterými dům disponuje, kde jedna má vanu a druhá sprchový kout. Současná dispozice domu je 3+KK s užitnou plochou 90 m2. Zaparkovat můžete před domem nebo na dvoře pod zastřešeným stáním. Na zahradě můžete trávit společné chvíle z rodinou a přáteli. K dispozici máte zahradní domek a zapuštěný bazén k letnímu odpočinku.

Obec Dřínov se nachází cca 20 min od Prahy po D8, 10 minut od Kralupy nad Vltavou a 15 minut od Mělníka. Dostupná je příměstskou dopravou.
V obci veškerá občanská vybavenost od obchod, obecní úřad, pošta, místní knihovna, hospoda, MŠ a ZŠ jsou vzdáleny cca 1 km.

Jak to vlastně zafinancovat? Nebojte i zde mám pro Vás řešení v podobě nezávislé konzultace se zkušenou finanční specialistkou z Fincentrum & Swiss Life Select, s péčí připraví hypotéku přesně na míru vašim investičním cílům a možnostem. Z široké palety bankovních domů na českém trhu vybere nejlepší nabídku, pomůže s veškerou dokumentací a uvolní vám ruce, abyste se mohli věnovat příjemnějším věcem a rodině. Naprostá znalost trhu, dlouholetá zkušenost a etablovanost v rámci českého bankovního trhu dělá z finanční specialistky sázku na jistotu.

Tímto Vás zvu na společnou prohlídku a pro domluvení termínu stačí zavolat. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Brzy na viděnou Váš Petr Revenda.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Částečně
Parkování Ano
Plocha parkování 22 m²
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ano
Plocha bazénu 5 m²
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Ústřední tuhá paliva
Rozvod plynu Individuální
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Neupravená
Telekomunikace Kabelové rozvody
Elektřina 230V, 380V
Doprava Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plocha zastavěná 108 m²
Plocha užitná 90 m²
Plocha pozemku 397 m²
Plocha zahrady 100 m²
Rok výstavby 1938
Rok rekonstrukce 2018
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky