Prodej rodinného domu 285 m2 Žatecká, Kadaň

Užitná plocha: 285 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 16130
Název: Prodej rodinného domu 285 m2 Žatecká, Kadaň
Celková cena: 5 499 000 Kč
Hypotéka: od 23 549 Kč měsíčně (více)
Adresa: Žatecká, Kadaň
Datum aktualizace: 16. 8. 2021
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Typ objektu: Rohový
Typ domu: Patrový
Umístění:

REZERVACE - Objevili jsme pro vás zajímavou příležitost. Pokud hledáte k investici historický dům, můžete se stát majiteli domu, který pravděpodobně vznikl již na konci 15. století. Dům se nachází v těsné blízkosti hlavního historického náměstí města Kadaň. Jedná se tak o velmi atraktivní místo. Zadní část domu a zahrada směřuje na městské hradby, odkud se nabízí krásný výhled na údolí a řeku Ohři. Natolik zajímavou dispozici i umístění v rámci města Kadaň nabízí pouze několik málo domů.

Stavba stojí na křižovatce ulic Žatecká a Sládkova, jedná se tak o rohový řadový dům. Přízemí je využito k obchodním účelům a najdete zde velký obchodní prostor, kde byla prodejna se zázemím (kancelář, sklady, sociální zařízení). Do obchodu vedou dvě velké výlohy a řada oken v obvodové zdi. Do přízemí je také umístěna kotelna s plynovým kotlem a velký sklad, který ústí do zahrady.

Celé 1. patro bylo v roce 2011 kompletně rekonstruováno. Byly zde vybudovány dva byty. Jeden byt o velikosti 3+1 a jeden byt o velikosti 2+1 s terasou (výhled na zahradu a údolí řeky Ohře).
Větší z bytů 3+1 o ploše 106 m2 je z velké části tvořen otevřeným prostorem s přiznanými stropními trámy. Všechny rozvody energií a stavební součásti tohoto bytu byly kompletně vybudovány nebo rekonstruovány. Byt 2+1 o ploše 47 m2 + 16 m2 terasa. Zde proběhla také kompletní rekonstrukce.

Podkroví zůstalo beze změn a nabízí se k využití například pro bytové účely. Jedná se o jeden komfortně velký volný prostor, bez jakýchkoli příček a je tvořen dvěma patry půdy.

Dům tak nabízí kombinované využití. Prostor pro podnikání v přízemí a bydlení ve dvou bytech. Dále je tu možnost vybudování bytových prostor v nevyužitém podkroví.

Velmi nám záleží na transparentním a bezpečném prodejním servisu. Současně vám pomůžeme s návrhem na financování koupě případně financování rekonstrukce. Ušetříte tak hodně času i peněz.

Přijďte se podívat, těším se brzy na viděnou, Radim Macháček.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Typ objektu Rohový
Typ domu Patrový
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Ne
Podzemní podlaží 1
Parkování Ne
Sklep Ano
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Dlážděná, Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 228 m²
Plocha užitná 285 m²
Plocha pozemku 539 m²
Rok rekonstrukce 2011
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky