Prodej rodinného domu 250 m2, Česká

Užitná plocha: 250 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19350
Název: Prodej rodinného domu 250 m2, Česká
Celková cena: 17 000 000 Kč
Hypotéka: od 109 947 Kč měsíčně (více)
Adresa: Česká
Datum aktualizace: 25. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Centrum obce

Hledáte rodinný dům, který nabízí široké spektrum využití? Zajímáte se o dobrou a lukrativní adresu?
Rádi Vám představíme RD s dvěma byty, pozemkem i pěknou zahradou.

Na první pohled Vás zaujme velikost domu a uliční šíře nemovitosti s vjezdem na dvůr i pro větší auto. Silueta domu elegantně zapadá do linie okolní zástavby a přirozeně doplňuje krajinný ráz okolních lesů. Dvoupodlažní rodinný dům má zajímavé uspořádání, přičemž každé podlaží nabízí plnohodnotné bydlení. Vstupní prostory k jednotlivým obytným částem jsou pohodlně prostorné.
Na druhém podlaží se jedná o prostor o výměře 138 m2, kterému dominuje volně otevřená kuchyně v samotném středu obytných částí, k pocitu volnosti napomáhá velká, přilehlá hala. Celý prostor přirozeně prosvětlují velká okna a balkonové dveře, a věřím, že Vás potěší pěkný výhled do okolí. Vaši pozornost si zaslouží nejen nádherná místnost obývacího pokoje, ale i další tři místnosti, které jsou příjemně velké a světlé. Celkový dojem doplňuje pohodlí koupelny se dvěma umyvadly vanou i sprchou. Obytná část dává prostor k modernizaci, můžete si dle vlastních představ navrhnout kuchyňskou linku, zvolit obklady, vybavení koupelny a případně i podlahy v místnostech dle Vašich představ komfortního bydlení.
Dispozice prvního podlaží je znázorněná ve fotogalerii. Nachází se zde byt o dispozici 2+1 a přes chodbu jsou pak další dvě místnosti. Atmosféra interiéru dává pocit útulnosti domova a k prostorovosti napomáhají i větší pokoje. Výhodou domu je prostorná chodba vedoucí na dvůr. Venkovní část - i ta má rozsáhlé možnosti využití - na dvorní části lze parkovat, montovat (opravovat?). Jistě si také umíte představit prostor terasy s posezením a bazénem. Nachází se zde hospodářská budova, kterou lze vyžít jako dílnu, sklad, ale i pro garážování aut. V případě rozsáhlejší rekonstrukci se naskýtá možnost vybudovat bytovou jednotku + další potřebné prostory. Když projdete krytou částí této stavby, naskytne se Vám nádherný výhled do zahrad a okolních lesů. Na zahradě Vás potěší ovocné stromy a výborná bonita půdy.

Rychlá a snadná dostupnost všeho, blízkost města Brna – příroda – dvougenerační bydlení s podnikáním – investice
Těšíme se na Váš zájem, makléř Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Centrum obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Balkón Ano
Plocha balkónu 4 m²
Parkování Ano
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Počet bytů 2
Plocha zastavěná 410 m²
Plocha užitná 250 m²
Plocha pozemku 1555 m²
Plocha zahrady 769 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky