Prodej rodinného domu 230 m2, Němčany

Užitná plocha: 230 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 19418
Název: Prodej rodinného domu 230 m2, Němčany
Info o ceně u RK
Adresa: Němčany
Datum aktualizace: 25. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Vítám Vás u nabídky, která si jistě zaslouží Vaši pozornost. Osloví Vás zajímavě situovaná stavba se zázemím pro bydlení a dalšími prostory, s dobrou uliční šíří, velkým dvorem a rozlehlou zahradou.

Rodinný dům a přilehlé budovy svým půdorysem na sebe navazují, udržují jednotnost a vytváří pocit soukromí.
Stavby jsou kvalitní a průběžně udržované a mají svou hodnotu využití. Můžete si zde představit dvougenerační bydlení, a v případě potřeby rozšíření kapacity pro bydlení je možné po úpravách vybudovat další bytové jednotky. Plochy jsou dostačující i pro podnikání, např. pro menší manipulační práce.

Samotný rodinný dům s účelně řešenou dispozicí 4+KK využívá propojení kontaktu s ulicí a klidovou částí v zadní části stavby. Dům nabízí příjemné a volné místnosti k bydlení, které zvýrazňuje útulné zázemí zimní verandy, a k celkové lehkosti bydlení přispívají prostory k uložení věcí. Výhodou je širší průjezd na dvůr a vlastně až na zahradu. V případě potřeby dalšího místa k obývání je možné vybudovat půdní vestavbu, kdy z místa průjezdu se nabízí možnost samostatného vchodu.
Dvůr o ploše 100 m2 přináší pocit klidu a díky zpevněnému podkladu i pohodlí snadného úklidu a čistoty. Lze využít pro venkovní posezení, jistě si umíte představit chvíle pod pergolou s přáteli při grilování či společných setkáních. Někteří zase uvítají volný prostor k parkování aut apod.
Velkým bonusem je zahrada s ovocnými stromy, např. luxusními ořechy, s rozlohou 1300 m2 a uliční šíří 14 m, dále pak pěkné a klidné okolí. Dostatek místa nabízí i možnost postavit zde nový rodinný dům – ale o tom více při prohlídce.

U této nemovitosti se setkáváme s komfortem prostorného bydlení, které je umocněno příjemnou atmosférou útulného zázemí domova se soukromím vlastního užívaní celé nemovitosti. V interiéru se cítíte domácky a s pocitem hned bydlet a mít svůj dům. K tomu přispívá i klidná lokalita obce se základní školou a službami.

Na Váš zájem se těší makléř Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Částečně
Parkování Ano
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální plynové
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet
Doprava Autobus
Plocha zastavěná 428 m²
Plocha užitná 230 m²
Plocha pozemku 1881 m²
Plocha zahrady 1320 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky