Prodej rodinného domu 220 m2, Bánov

Užitná plocha: 220 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19467
Název: Prodej rodinného domu 220 m2, Bánov
Celková cena: 2 399 000 Kč
Hypotéka: od 15 516 Kč měsíčně (více)
Adresa: Bánov
Datum aktualizace: 20. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Rušná část obce

Hledáte místo k bydlení nebo podnikání? Právě pro vás jsem připravil dům s rozestavěnou částí v obci Bánov okr. Uherské Hradiště. Dům leží u místní komunikace na příjezdu do obce ze směru od Uherského Brodu. Po dokončené rekonstrukci nabízí 220 m2 užitné plochy a také více možností k využití. Může sloužit čistě k bydlení větší rodině nebo k bydlení a současně podnikání, případně jen k podnikání. Jen na vás je, jak ho bude chtít využít. K domu přiléhá zahrada. Celková plocha pozemků je 1.268 m2.

Dům je v probíhající rekonstrukci a je součástí řadové zástavby, která vede podél místní komunikace. Na tu část navazuje vnitřní trakt domu vedoucí do zahrady. Užitné plocha domu je 220 m2 a další 41 m2 půdy. Užívání v tuto chvíli nyní není možné a to z důvodu probíhajících stavebních prací. Uliční část domu nabízí mimo obytných místností také garáž, která umožňuje průjezd na pozemek.

Vnitřní trakt domu je zejména v podkroví nově vyzděný z cihel. Současně s tím byla provedena výměna celé střešní konstrukce. Hlavní konstrukce domu jsou smíšené, převážně se skládají z kamenů a cihel.

Dům je složen ze dvou podlažích, přízemí a obytného podkroví a není podsklepený. Záměr současného majitele domu je více patrný z výkresové dokumentace. Po rekonstrukci byla stavba určena pro více generační bydlení.

Na obytnou část navazuje původní menší stodola. Další menší stavbu najdete v zadní části pozemku. Pozemek v tuto chvíli není nijak využíván. Dříve sloužil jako užitková zahrada.

Nyní je nově provedena základní část kanalizace v podlahách domu a část rozvodu topení. Objekt je napojen na přípojku plynu, elektřiny, obecního vodovodu s možností připojení na obecní kanalizaci.

Obec Bánov nabízí rozšířenou občanskou vybavenost a také dobré spojení do blízkého města Uherský Brod. Centrum Uherského Brodu je vzdálené 7 km a vozidlem sem dojedete za 8 minut nebo můžete využít autobus. V obci najdete poštu, základní školu, sportovní halu, venkovní sportoviště i zdravotní středisko a také letiště. Obec je obklopena má klidné okolí s dosahem velkých lesů, nacházíte se v oblasti Bílých Karpat.

V době zveřejnění zakázky není k dispozici PENB, proto uvádíme třídu energetické náročnosti budovy G.

Nejlepší bude, když se přesvědčíte na vlastní oči, neváhejte a zavolejte. Domluvíme na všech detailech a také prohlídce. Připravíme pro vás bezkonkurenční financování koupě i k dokončení rekonstrukce. Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce. Těším se i na vás, Radim Macháček.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Rušná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ano
Parkování Ano
Plocha parkování 25 m²
Sklep Ne
Garáž Ano
Plocha garáží 16 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 383 m²
Plocha užitná 220 m²
Plocha pozemku 1268 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky