Prodej rodinného domu 180 m2 Čelakovského, Brno Židenice

Užitná plocha: 180 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 15229
Název: Prodej rodinného domu 180 m2 Čelakovského, Brno Židenice
Celková cena: 9 800 000 Kč

÷ provize RK + daň z nabytí nemovitosti
poznámka k ceně

Hypotéka: od 44 908 Kč měsíčně (více)
Adresa: Čelakovského, Brno
Datum aktualizace: 6. 12. 2019
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Hledáte bydlení v rodinném domě s výhledem na vlastní zahradu a současně chcete být blízko centra Brna? Zajímáte se o prostorný dům s více místnostmi, který je zajímavě a moderně řešený?
Pak by Vás mohla zaujmout nabídka pěkného řadového domu se zahradou v klidné ulici v Židenicích. Jedná se o dům o 2NP, přičemž každé podlaží nabízí zázemí plnohodnotného bydlení. Dům byl nedávno kompletně zrekonstruovaný.
Svým variabilním řešením je vhodný jak pro bydlení, tak i jako zázemí pro podnikání. Po menších úpravách se dají vytvořit dvě samostatné bytové jednotky, což umožňuje bydlení dvou generací nebo se nabízí i možnost využití jako investice.
Interiér vytváří příjemnou atmosféru, kterou umocňuje pěkná, upravená zahrada se stromy a živým plotem, navozující pocit soukromí a klidu.
V obou podlažích se nachází pěkné, prostorné pokoje, kuchyně pak nabízí klidné posezení s výhledem do zeleně. Příjemné chvíle lze strávit i na terase nebo na balkoně. Zahrada je čistě řešená, od domu ji odděluje zpevněná plocha dvorku. Samotná zahrada dává prostor volnému pohybu, který uvítají zejména děti nebo pozvaní hosté. K tomu si zde najdete i místo pro pěstování třeba květin nebo bylinek. V horkých letních dnech je zde dostatečný prostor pro umístění bazénu pro děti.
Dům je v celé zastavěné ploše podsklepený. Snížené přízemí se využívá zčásti jako obytná místnost, zbývající oddělené prostory pak tvoří technické zázemí a místo pro skladování. Půda je čistá a nabízí možnost rozšíření prostoru bydlení o pěknou půdní vestavbu. V galerii najdete fotky interiéru i půdorysy 3D obou podlaží.
Lokalita je zajímavá jak klidným bydlením v rodinných domech se zahradami, tak i dobrou a rychlou dostupností do centra města. Samozřejmostí je plná občanská vybavenost.
Společnost Fincentrum nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru. Doporučíme Vám nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti související s koupí domu - kontaktujte makléře.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 3
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Balkón Ano
Plocha balkónu 2 m²
Parkování Ano
Terasa Ano
Plocha terasy 8 m²
Sklep Ano
Garáž Ne
Bazén Ne
Plocha zastavěná 92 m²
Plocha užitná 180 m²
Plocha podlahová 265 m²
Plocha pozemku 235 m²
Plocha zahrady 101 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky