Prodej rodinného domu 177 m2 Češkova, Pardubice

Užitná plocha: 177 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 19685
Název: Prodej rodinného domu 177 m2 Češkova, Pardubice
Celková cena: 9 900 000 Kč
Hypotéka: od 64 028 Kč měsíčně (více)
Adresa: Češkova, Pardubice
Datum aktualizace: 21. 3. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Patrový
Umístění: Klidná část obce

Ráda bych Vám nabídla ojedinělou příležitost. Koupi rodinného domu v lokalitě, kde se prodává takový dům zhruba jednou za deset let. Pět minut jízdy autem od centra, ale zároveň pár minut od přírody, kde můžete chodit na procházky s kočárkem nebo mazlíčkem.

Pardubice - Dukla, v ulici Češkova je zrovna připravený rodinný dům vhodný ihned k nastěhování. Pokud Vás rozčiluje parkování v Pardubicích, tak mám pro Vás další dobrou zprávu. Parkování zdarma přímo před domem. Zároveň máte k dispozici i garáž a další parkovací místo na zpevněné ploše před garáží. Vzhledem k občanské vybavenosti města a blízkosti k centru možná ani auto nebudete potřebovat a z garáže vybudujete domek pro hosty nebo společenskou místnost. Na zahradě určitě využijete možnost letního grilování, zahradničení či prostoru pro dětské vyžití. Také se Vám na zahrádku vejde zázemí pro domácí mazlíčky.

Co se týče stavu domu, poslední stavební úpravy proběhly v roce 2020, při níž se vyměnila okna a vchodové dveře. Samotná nemovitost je řešená jako část dvojdomu s předzahrádkou, tudíž nevstupujete do domu přímo z ulice. Nemovitost je podřezaná, bez plísní, bez nutnosti velkých investic a je částečně podsklepená. Za garáží je sklad zahradního nářadí, který dříve sloužil jako dřevník, jelikož býval v obývacím pokoji otevřený krb. Na zahradě je kopaná funkční studna s čerpadlem, které je umístěno ve sklepě. Voda ze studny je využívaná k zalévání zahrady a na splachování wc.

Pokud budete v domě provádět rekonstrukci, zhodnotíte tak majetek ve velmi žádané lokalitě. V domě se momentálně topí plynovým kotlem a v koupelně je na ohřev vody použita plynová karma.

Ještě stojí za zmínku, že přímo před domem máte hřiště využívané místní velice oblíbenou základní a mateřskou školou, která sídlí hned vedle. Tato škola v posledních letech prošla velkou rekonstrukcí a stoupá na popularitě. Čím dál více rodičů z Pardubic si toho všímá - na prohlídce Vám ráda povím víc.

Pokud Vás tento dům zaujal, určitě zavolejte a já Vás provedu. Finančním garantem této zakázky je má kolegyně, hypoteční a investiční specialistka Kristýna Sobotková ze společnosti Fincentrum & Swiss Life Select, a.s., která Vám ochotně pomůže najít nejlepší řešení financování koupě nemovitosti. Velkým benefitem je, že bude přítomna v prohlídkový den.

Štítek energetické náročnosti budovy (PENB) bude do prodeje zpracován, ale vzhledem k tomu, že aktuální údaj chybí, uvádíme energetickou náročnost budovy G, přestože budova bude mít pravděpodobně lepší posudek díky izolaci.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Parkování Ano
Sklep Ano
Plocha sklepa 10 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 15 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Plocha zastavěná 328 m²
Plocha užitná 177 m²
Plocha pozemku 516 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky