Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 174 m2 V Zátiší, Jihlava Staré Hory

Prodej rodinného domu 174 m2 V Zátiší, Jihlava Staré Hory

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Nabízíme ke koupi novostavbu řadového rodinného domu o dispozici 4 + kk. Jedná se o výstavbu v jednom z nejlepších míst na okraji města Jihlavy. Předmětem prodeje je hrubá stavba, což zahrnuje kompletní zateplení s fasádou, střechu, osazení okny a vchodové dveře, hrubé terénní úpravy a oplocení pozemku. Tato varianta je zvolena jako vstřícný krok k budoucím majitelům, kteří mají tak možnost sami výrazně ovlivnit detaily dokončovacích prací. Základní projekt počítá s tím, že vjezd do garáže a hlavní vchod je v přízemí (1. NP), kde je dále zádveří, šatna, sklad a technická místnost. Po schodišti se dostaneme do patra (2. NP), ve kterém je z haly vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 ložnic, koupelny a WC. Z obývacího pokoje je pohodlný vstup na velkou terasu, ložnice mají balkon.
Momentálně jsou volné ještě 3 domy.
Termín dokončení dohodnutého stavu domu je 31. 5. 2018. Současně s tím budou dokončeny i všechny inženýrské sítě a areálové komunikace.
Pro další technické podrobnosti nebo případné dotazy k financování jsme k dispozici v realitní kanceláři.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky