Prodej rodinného domu 160 m2, Dětřichov

Užitná plocha: 160 m2 Pokojů: atypický Číslo zakázky: 17533
Název: Prodej rodinného domu 160 m2, Dětřichov
Celková cena: 2 516 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 10 775 Kč měsíčně (více)
Adresa: Dětřichov
Datum aktualizace: 7. 10. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Venkovská
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Žít v klidné vesnici, kterou vyhledávají k bydlení mladé rodiny. Mít příležitost práce na dosah v blízkých Svitavách, Litomyšli, Moravské Třebové i v Lanškrouně. Procházet se po hřebečských lesích, nebo si zajet zalyžovat na sjezdovky do Čenkovic - to se zdá být snem, který se vám může proměnit v realitu. Všechny tyto příležitosti a mnoho dalších vám poskytne tento prostorný dům, který stojí na pěkném místě v Dětřichově u Svitav. V minulosti tu provozoval svou živnost písař, obchodník i hostinský.

Stavba je z cihel a kamene a dům je stabilizovaný a suchý. Nový majitel jej zajisté podrobí celkové modernizaci, při níž může popustit uzdu své fantazii. Umožní mu to prostorné přízemí, i podkroví se zachovalým trámovím a funkční plechovou střechou Přízemí tvoří tři místnosti, z nichž největší je vybavena kamny a za ní je kuchyňka. Napravo od síně je další prostorná místnost spojená s menší. Dispozice nemovitosti mohou inspirovat k libovolnému rozvržení místností při přestavbě pro bydlení. Plánek s rozmístěním najdete mezi fotografiemi této nabídky. (Přesné rozměry pošlu na vyžádání). Za povšimnutí stojí zachovalá špaletová okna, která je možné repasovat, nebo po uvážení vyměnit.

Dům je průchozí chodbou, která vede od hlavního vchodu do prostoru se sociálním zázemím. Je tu i malá kotelna s kotlem na uhlí. Ze síně je východ na malou zahradu, kde zeď areálu kostela Petra a Pavla tvoří přirozené atrium skýtající potřebné soukromí.

V Dětřichově je mateřská školka pro děti už od dvou let věku. Pracovní možnosti najdete v nedalekých Svitavách, kam jezdí pravidelně autobus, či ve 20 minut autem dosažitelném Lanškrounu či Litomyšli. Starší děti vozí do málotřídní školy v Opatovci pravidelně autobus.
Dětřichov u Svitav si buduje a rozvíjí své kulturní tradice a nabízí i netradiční kroužky pro děti. Plné sportovní i kulturní vyžití nabízejí 6 km vzdálené Svitavy.
Máte-li zájem dům i obec více prozkoumat, kontaktujte mě. Pomůžeme i s financováním.
Těším se na vás.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Venkovská
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 2
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ne
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 8 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Typ odpadu Septik
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 367 m²
Plocha užitná 160 m²
Plocha podlahová 320 m²
Plocha pozemku 320 m²
Rok výstavby 1900
Rok rekonstrukce 1970
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky