Prodej rodinného domu 150 m2 Volfířov

Užitná plocha: 150 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 18351
Název: Prodej rodinného domu 150 m2 Volfířov
Celková cena: 4 750 000 Kč
Hypotéka: od 26 106 Kč měsíčně (více)
Adresa: Volfířov
Datum aktualizace: 22. 4. 2022
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Hledáte-li klidné bydlení na vesnici, máme řešení. Na kraji obce Brandlín (u Volfířova) u lesa najdeme sympatický domek po rozsáhlé rekonstrukci. Jedná se o přízemní dům s obytným podkrovím. V přízemí je ústředním prostorem obývací kuchyň. Dále jsou zde dva pokoje, koupelna, samostatné WC, technická místnost s kotlem a boilerem. V podkroví jsou dva velké pokoje. Vytápění domu i ohřev vody je elektřinou. Prakticky v celém domě je podlahové topení, regulovatelné samostatně v každé místnosti. Zároveň jsou ve všech místnostech radiátory.
Opravdu unikátní je poloha domu. Jak je zmíněno v úvodu, dům je poslední na kraji obce. Kolem je volný prostor a les. Samozřejmě zde nehrozí výstavba dalších domů nebo rozšiřování obce. Objekt je vhodný k trvalému bydlení, lze jej využít i k chalupaření. Velikost pozemku umožňuje chov tradičních drobných vesnických zvířat, na své si tak mohou přijít i příznivci pěstování zeleniny či nejrůznějších eko a bio produktů.
Také samotná obec Brandlín má doslova strategickou polohu. Leží totiž na pomyslné hranici tří atraktivních regionů a to Vysočiny, Jižních Čech a České Kanady. Malá obec, vzdálená od dopravního a průmyslového ruchu, poskytuje dostatek klidu a soukromí, které se jinde nenajde.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 2
Zařízeno Ne
Parkování Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední elektrické
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Plocha zastavěná 102 m²
Plocha užitná 150 m²
Plocha pozemku 1159 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky