Prodej rodinného domu 145 m2, Borkovany

Užitná plocha: 145 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 16397
Název: Prodej rodinného domu 145 m2, Borkovany
Info o ceně u RK
Adresa: Borkovany
Datum aktualizace: 21. 1. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Rádi byste si pořídili pěkný dům s vlastním pozemkem nedaleko většího města? Zajímáte se o bydlení v klidné lokalitě s dobrou vybaveností služeb, a přitom chcete mít přírodu v okolí?
Vítáme Vás u nabídky prodeje pěkného domu, ke kterému náleží vlastní pozemek. Dům nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která zásadně umocnila jeho dispozici a komfort bydlení. Díky příjemné atmosféře interiéru, prostorným místnostem a účelnému uspořádání tak vznikla úchvatná kompozice dotvářející útulný domov. K tomu přispívá dobře vybavená kuchyně, již od pohledu vybízející ke kulinářským experimentům a taktéž k příjemnému posezení u jídelního stolu s dobrým jídlem. Pro společné chvíle rodinné pohody Vám bude sloužit prostorný a zajímavě řešený obývací pokoj, kde je možné umístit velkou sedačku a užívat si pohodlí nebo se bavit třeba hraním deskových her. Nicméně je zde i místo pro oddělený kout, který lze využít i jako počítačové pracoviště. Další místnosti se hodí pro ložnici a dětský pokoj, kde je dostatek místa pro radost dětí.

Máte chuť něco tvořit a baví Vás kutilství? Pak máte příležitost pustit se do půdní vestavby, stačí už jen málo a získáte velice pěkné obytné prostory navíc. Pro relaxaci, siestu u kávy či posezení s přáteli u voňavě ugrilovaného masíčka lze využít velké terasy. U domu se nachází upravená zahrada, která může sloužit pro dovádění dětí i Vašich zvířecích miláčků, ale najde se zde místo i pro pěstování různých plodin. Jedním z mnoha dalších benefitů domu je prostorná garáž a kvelbený sklep.

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, a přestože v obci je zastávka autobusu, nikterak nebudete rušeni cinkotem zavíraných dveří či jeho rozjezdy. Do obchodu i na poštu to máte kousek. Lidé se zájmem o turistiku, venkovní sporty či jiné aktivity se mohou těšit z moderně vybaveného sportoviště i okolní přírody.

Oslovila Vás naše nabídka? Kontaktujte makléře – těší se na Vás Taťána Pelcová

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Budova
Zařízeno Částečně
Parkování Ano
Terasa Ano
Sklep Ano
Garáž Ano
Bazén Ne
Plocha zastavěná 216 m²
Plocha užitná 145 m²
Plocha pozemku 350 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky