Prodej rodinného domu 140 m2, Jihlava

Užitná plocha: 140 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 18928
Název: Prodej rodinného domu 140 m2, Jihlava
Info o ceně u RK
Adresa: Jihlava
Datum aktualizace: 18. 1. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Pro toho, kdo hledá vysoký standard bydlení v moderním, nízkonákladovém rodinném domě a chce ušetřit roky života a svoji nervovou soustavu s hledáním parcely, běháním po úřadech, vyřizováním potřebných dokumentů a nakonec i s vlastní stavbou, máme elegantní řešení. V Jihlavě v části Kosov stojí přesně takový a čeká na svoje nové majitele. Před devíti roky zde vyrostla funkční stavba podle projektu renomované projekční kanceláře, která se při své práci mimo jiné inspirovala i prvky interiéru slavné vily Tugendhat. Je to přízemní dům, kde jsou použity moderní materiály a technologie (stejná sendvičová konstrukce a materiály jako třeba v O2 aréně v Praze) a kde se snoubí vysoký estetický standard s výraznou ekonomikou provozu. Obytný prostor je velkoryse naprojektován na dispozici 5+kk, na který navazuje dvoumístné kryté garážové stání a garáž (dílna/sklad).
S ohledem na současnou situaci s cenami energií je třeba zdůraznit velice úsporný provoz domu a to nejen díky použitým materiálům, ale zejména díky tepelnému čerpadlu a studničnímu vrtu na pozemku, ze kterého se čerpá užitková voda. To vše určuje energetickou třídu "B", což je kategorie nízkoenergetické stavby. Celkové náklady na spotřebu elektřiny byly pouhých 27 tisíc Kč za uplynulé období, což je méně, než platby za energie v bytě 3+1 s vlastním plynovým kotlem. Domácí pohodu a atmosféru lze umocnit zapálením ohně v krbu. Další z technologií zvyšující komfort je rekuperace vzduchu s ohřevem vody a centrální vysavač. Velice příjemná je jižní orientace většiny oken do zahrady. Zejména v létě se ocení kvalitní předokenní žaluzie.
Okraj Jihlavy nabízí klidné, skoro vesnické prostředí a soukromí. Stávající okolní zástavba je již konečná, za plotem je totiž vodárenské ochranné pásmo bez možnosti další výstavby.
Z fotografií a virtuální prohlídky si uděláte základní představu o tom, jak dům a jeho okolí vypadá, ale jen při osobní prohlídce lze podrobně vysvětlit všechny technické vymoženosti. Teprve při osobní prohlídce důkladně navnímáte prostor, abyste si dokázali představit pocity budoucích majitelů. Stojí to určitě za to.
V době vysokých úroků za hypoteční úvěry může být pro někoho zajímavá ta informace, že je možné převzít aktuální úvěr, který je na nemovitosti u České spořitelny a to za výhodných podmínek platných před třemi lety. Podrobnosti si řekneme na prohlídce.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 1
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ano
Parkování Ano
Terasa Ano
Sklep Ne
Garáž Ano
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Jiné
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Plocha zastavěná 215 m²
Plocha užitná 140 m²
Plocha pozemku 1075 m²
Plocha zahrady 860 m²
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky