Prodej rodinného domu 125 m2 Šadový, Český Těšín Dolní Žukov

Užitná plocha: 125 m2 Pokojů: 4 Číslo zakázky: 11722
Název: Prodej rodinného domu 125 m2 Šadový, Český Těšín Dolní Žukov
Celková cena: 3 600 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 14 721 Kč měsíčně (více)
Adresa: Šadový, Český Těšín
Datum aktualizace: 19. 10. 2018
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Zástavba: Obytná
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Klidná část obce

Když se objeví k prodeji novostavba rodinného domu, každý, kdo zvažuje vlastní bydlení, jistě zpozorní. Není jednodušší koupit si již hotovou stavbu než hledat pozemek a pak absolvovat časově náročný proces stavebního řízení a celé výstavby?
V těsné blízkosti Českého Těšína v části Dolní Žukov na Vás čeká nový bungalov o velikosti 4 + kk a pěknou zahradou tak akorát o ploše cca 1100 m2, kam můžete vcházet přímo z obývací místnosti francouzským vstupem. Představa posezení na terase při šálku kávy, nadchne jistě každého. Orientace všech pokojů je na jih a jihozápad, takže slunka si užijete dosytosti.
Velikost domu odpovídá pohodlnému bydlení mladých rodin, či těch, kteří chtějí bydlet v domku v blízkosti města, aby neměli daleko dojíždět do zaměstnání, či děti do školy. Do centra Českého Těšína je to totiž 5 min autem anebo 3 zastávky autobusem (zastávka je asi 200 m od domu). Rychlé spojení je díky obchvatu města rovněž do Ostravy, či Frýdku Místku.
Dům je postaven z pórobetonové cihly Heluz a zateplen systémem Baumit. Jsou hotové vnitřní sádrové omítky a sádrokartonové podhledy. Ve všech místnostech je podlahové topení, vytápění zajišťuje elektrický kotel Protherm. Energetický štítek domu je třídy B.
Dokončit však novostavbu ve stylu, který by se novému zájemci nelíbil, by bylo škoda. Proto dokončení interiéru (typ podlahové krytiny, kuchyňská linka, koupelna a vnitřní dveře) čeká na Vaše rozhodnutí.Rovněž alternativní vytápění je umožněno připraveným vývodem na krb v obývací místnosti.
Vedle domu se nachází nadkryté garážové stání. Odvod odpadů s vývodem do místní splaškové kanalizace zajišťuje vlastní ČOV.
Domluvte si se mnou prohlídku, kde se dovíte další nezbytné informace ohledně nákladů za dokončení stavby. Nabídková cena je za současný stav domu. Optimální financování jsou pro Vás připraveni zajistit naši hypoteční specialisté a nezapomeňte na výhodu při koupi, že novostavby jsou do pěti let od užívání osvobozeny od daně z nabytí nemovitostí.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Zástavba Obytná
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Klidná část obce
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Parkování Ano
Plocha parkování 20 m²
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Satelit
Elektřina 230V
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 125 m²
Plocha užitná 125 m²
Plocha pozemku 1100 m²
Plocha zahrady 1100 m²
Rok výstavby 2017
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná
Typ certifikátu podle vyhlášky č. 148/2007 Sb.
Energetický štítek Stáhnout

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky