Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 110 m2, Budkov

Prodej rodinného domu 110 m2, Budkov

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Obec Budkov, ležící v trojúhelníků měst Dačice vzdálených 33 Km, Jemnice 12 Km a Moravských Budějovic 12 KM, je vesnička s krásným zámeckým parkem a zámkem.
V této lokalitě vám nabízíme rodinný dům k rekonstrukci nedaleko zámku. Je zde 5 místností, dílna a další prostory jako možná garáž a dřevník. Větší část dvora je zastřešená. K domu patří malá zahrádka. Vše toto volá po řádné rekonstrukci. Přípojky jsou původní. Svou podlahovou plochou 110 m² bude vzdušným příjemným bydlením. Nemovitost je nutné vidět a posoudit na místě, zda je toto vhodná nemovitost pro vás. Ať k bydlení, chalupaření, ale možná i k turismu. Vranov je vzdálený 27 Km a hraniční přechod Stálky do Rakouska 32 Km.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu, se můžete spolehnout, že se vám budeme snažit doporučit nejlepší financování a budeme nápomocni při vyřizování dalších náležitostí.
Přijeďte se podívat a rádi vám nemovitost ukážeme.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky