Prodej restaurace 216 m2 Pardubická, Choltice

Užitná plocha: 216 m2 Číslo zakázky: 18693
Název: Prodej restaurace 216 m2 Pardubická, Choltice
Info o ceně u RK
Adresa: Pardubická, Choltice
Datum aktualizace: 8. 7. 2022
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba: Rodinný dům
Zařízeno: Ne

Sníte o vlastním bistru, restauraci, kavárně a nebo o jiném vlastním podnikání? Není na co čekat! Pojďte se do toho pustit pořádně a od podlahy!

Tato nemovitost, která právě přichází do nabídky je opět něco, co se neprodává každý den.
Tento dům si můžete zrekonstruovat podle vlastních představ!
O přestavbě se s Vámi budeme bavit včetně detailů a pomůžeme Vám s hledáním kvalitních řemeslníků a materiálů, což je jistě obrovskou výhodou v dnešní době.
Dům nabízí hned několik možností využití. Část domu může sloužit pro komerční využití díky svému umístění, zbytek pro soukromé bydlení.
Dům vždy sloužil jako restaurace. Stávající majitel započal rozsáhlou rekonstrukci, na kterou lze navázat a vybudovat zde tak novou restauraci, bistro, pizzerii, nebo například dnes tak moderní stodolu a místo pro pořádání svateb a jiných společenských akcí.
Díky svému lukrativnímu umístění uprostřed obce je veškerá občanská vybavenost na dosah, stejně tak jako zámek, na kterém se často konají různé akce, takže by propojení gastronomie s kulturním zázemím zde našlo své místo. Veliký pozemek, který tomuto náleží nabízí i sezónní využití pro příjemné zázemí Vaší klientely nebo prostě hodně prostoru pro parkování zákazníků, kteří za Vámi přijedou svým čtyřkolovým miláčkem.

A teď taky trochu k místu:
Městys Choltice je příjemnou lokalitou, která nabízí jak velmi příjemné a klidné žití, tak spoustu možností pro sportovní aktivity a díky zámecké oboře možnost relaxace a odpočinku. V obci se nachází stavba raně barokního zámku s rozsáhlou oborou, která je velmi krásně udržovaná místní správou obce. Nádvoří a zámecká obora nabízí několikrát ročně akce jako je pálení čarodějnic, pohádková cesta, vinařské a pivní slavnosti, nebo dětský karneval.
Obec nabízí spoustu pracovních příležitostí díky přilehlé výrobní firmě a dalších menších podniků.
V obci se dále nachází mateřská a základní škola do 9 ročníku s dvěma tělocvičnami s možností využití i veřejnosti, knihovna, praktický lékař pro děti a dospělé, lékárna, pošta, benzinová stanice, trafika, 2 obchody potravin, restaurace, cukrárna, květinářství, prodejna textilu, kadeřnictví, kosmetický salon, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna šlapacích kár a koloběžek, přírodní koupaliště, dětské hřiště v zámeckém parku a discgolfové hřiště.

Zvu Vás tímto na prohlídku, kde Vám rád zodpovím veškeré další dotazy.
Díky velmi zajímavým možnostem, pro Vás připravíme návrh hypotečního úvěru přímo na míru.

Těšit se na Vás bude makléř Miloš Sedlák

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Stavba Rodinný dům
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Výtah Ne
Půdní byt Ne
Počet podlaží objektu 3
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 335 m²
Plocha užitná 216 m²
Celková plocha 216 m²
Plocha parcely 1379 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky