Prodej pozemku 601 m2 Zaječí, Praha

Plocha celková: 601 m2 Číslo zakázky: 17021
Název: Prodej pozemku 601 m2 Zaječí, Praha
Celková cena: 6 890 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 29 506 Kč měsíčně (více)
Adresa: Zaječí , Praha
Datum aktualizace: 10. 6. 2021
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 601 m²Rád bych Vám představila pozemek k prodeji o celkové rozloze 601m2 v Jinonicích na Praze 13 zasazený do nádherné přírodní scenérie v naprosté blízkosti Prokopského a Dalejského údolí.

Pozemek s dostupností na Smíchov do 18 minut autem je ideálním místem pro Vaše budoucí nerušené bydlení.

Skládá se ze 2 parcel, má téměř čtvercový tvar a je umístěn ve svažitém terénu s přístupem z ulice Zaječí. Mimo to nabízí opravdu nádherný výhled právě do zmíněných údolí.

Aktuálně je pozemek na katastru nemovitostí veden jako travní porost, avšak POZOR, nabízí zajímavou investiční příležitost! Dle nového metropolitního plánu, který by měl nabýt účinnosti v roce 2023, se bude jednat o ZASTAVITELNOU OBYTNOU PLOCHU. Už teď tak můžete začít přemýšlet o výstavbě vysněného domu či vily v naprosto klidném prostředí.

Inženýrské sítě nejsou v tuto chvíli vedeny na pozemku ale je více než pravděpodobné, že s účelem metropolitního plánu tyto sítě budou k dispozici.

Ráda se s Vámi na pozemek vypravím a zodpovím veškeré dotazy.

Budu se těšit.

Šířka 25 m
Délka 24 m
Celková plocha 601 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky