Prodej komerčního pozemku 6861 m2, Moravany

Plocha celková: 6861 m2 Číslo zakázky: 13975
Název: Prodej komerčního pozemku 6861 m2, Moravany
Celková cena: 3 000 Kč (Za m2)

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Bez poplatků
20 583 000 Kč
Hypotéka: od 94 321 Kč měsíčně (více)
Adresa: Moravany
Datum aktualizace: 25. 2. 2019
Stavba:
Zástavba: Komerční
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Dálkový vodovod
Celková plocha: 6861 m²

Nabízím Vám ke koupi stavební pozemek v komerční - průmyslové zóně, o rozloze 6 861 m2, který se nachází při ul. Bohunická cesta. Jedná se o lokalitu v jižní části Brna s napojením na D1 a D2. Moravany jsou sice vedené jako Brno venkov, nicméně obec navazuje bezprostředně na Brno město. Sítě na hranici pozemku (elektřina, vodovod). Přístupová komunikace je asfaltová.

Pozemky jsou dle platného ÚP zařazeny jako pozemky určené pro průmyslovou výrobu. Pozemek je vhodný pro využití např. výroba, výrobní a nevýrobní služby, skladování. Přípustné funkční využití: administrativní budovy, vybavenost pro zaměstnance, umístění bydlení pro správce areálu, při splnění povinností stanovených právními předpisy v oblasti ochrany veřejného zdraví na úseku hluku případně vibrací, doplňkové stavby pro hlavní funkční využití a nezbytné zpevněné manipulační plochy, plochy pro parkovací a odstavná stání, trasy a zařízení technické infrastruktury.

Na sousedních pozemcích jsou vybudované nové komerční firmy a areály. Občanská vybavenost: (2,5 km) nákupní centrum OC Futurum, do centra Brna 10min. Lokalita: jižní část Brna, rozhraní Brno - Moravany.

Zástavba Komerční
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Dálnice, Silnice, Autobus
Celková plocha 6861 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky