Prodej komerčního pozemku 6821 m2 Nepomuk

Plocha celková: 6821 m2 Číslo zakázky: 14430
Název: Prodej komerčního pozemku 6821 m2 Nepomuk
Celková cena: 2 651 250 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 12 149 Kč měsíčně (více)
Adresa: Nepomuk
Datum aktualizace: 21. 10. 2019
Stavba: Ostatní
Zástavba: Komerční
Ochrana:
Umístění: Okraj obce
Zdroj vody: Místní zdroj, Dálkový vodovod
Celková plocha: 6821 m²

Chcete bydlet a podnikat v Nepomuku na hlavní trase Plzeň -Tábor-Písek? Pak je tento pozemek o výměře 6821 m² právě pro Vás v naší nabídce připraven.Pozemek byl využíván k provozování zábavného dětského parku. Na pozemku se nachází podsklepená chata s koupelnou a WC a jednou obytnou místností. Na pozemek je přivedena elektřina , voda je z vlastní studny + obecní přípojka. Odpad sveden do dvou odpadních jímek. Připojení na obecní kanalizaci je možné.Celý tento areál je oplocen a je velmi dobře situován. Pozemek má mnoho využití a velký potenciál k Vašemu záměru- autokemp,stavby občanské vybavenosti,penzion,skladovací prostory,výroba s nižší zátěží hotel a mnoho dalšího využití. V případě,že se rozhodnete v tomto místě podnikat je možno na pozemku postavit i rodinný dům ,aby vaše podnikání bylo komfortní.
Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí,znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu, se můžete spolehnout že Vám doporučíme nejvhodnější řešení financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Stavba Ostatní
Zástavba Komerční
Umístění Okraj obce
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Typ odpadu Jímka
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Celková plocha 6821 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky