Prodej komerčního pozemku 1872 m2, Louňovice

Plocha celková: 1872 m2 Číslo zakázky: 16525
Název: Prodej komerčního pozemku 1872 m2, Louňovice
Info o ceně u RK
Adresa: Louňovice
Datum aktualizace: 15. 1. 2021
Stavba:
Zástavba: Obytná
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 1872 m²

Nabízíme vám k prodeji komerční pozemek o celkové rozloze 1.872m2 nacházející se v obci Louňovice, které jsou vzdálené 10km od Říčan u Prahy. Pozemek je situován na okraji obce s příjezdem z hlavní Kutnohorské ulice. Toto umístění může být pro vás výhodou, protože se jedná o pozemek s využitím komerční výstavby a vaše budoucí stavba bude viditelná pro projíždějící potenciální klienty.
Původním záměrem byla stavba výrobní haly (viz vizualizace v prezentaci), kterou orgán územního plánování schválil a je přípustný po splnění podmínek uvedených v závazném stanovisku (k dispozici u makléře). V záměru se může i nadále pokračovat, veškerá potřebná projektová dokumentace je k dispozici a v současné době podána na schválení u stavebního úřadu. Záměr se nachází v ploše zastavěného území „OU/0,5/10 – Obchodní ulice – plochy smíšené obytné“. Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě: elektřina, plyn, vodovod a kanalizace.

Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem o více informací, neváhejte se na mě obrátit. Budu se na vás těšit…

Společnost Fincentrum a Swiss Life Select, a.s. Vám nabízí možnost vypracování financování na míru dle Vašich požadavků a možností.

Zástavba Obytná
Celková plocha 1872 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky