Prodej komerčního pozemku 12829 m2, Stará Huť

Plocha celková: 12829 m2 Číslo zakázky: 15354
Název: Prodej komerčního pozemku 12829 m2, Stará Huť
Info o ceně u RK
Adresa: Stará Huť
Datum aktualizace: 6. 12. 2019
Stavba:
Zástavba:
Ochrana:
Umístění:
Zdroj vody:
Celková plocha: 12829 m²

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji atraktivní komerční pozemky, které se nachází v katastrálním území Stará Huť okres Příbram. Pozemky se nachází v těsné blízkosti dálnice D4. Jsou přístupné z obou stran a díky svému umístění, sjezdu a nájezdu na dálnici garantují zajistit velmi zajímavé využití.
Na pozemku se nachází přípojka elektřiny a dvě vrtané studny.
Celkovou plochu tvoří čtyři na sebe navazující parcely o výměře 12829 m².
Dle platného územního plánu se pozemky nachází v zastavitelné ploše se způsobem využití:
OM – občanské vybavení – komerční zařízení malá a střední. Hlavní využití - plochy pro komerční zařízení sloužící například pro administrativu, velko- a maloobchodní prodej, ubytování, stravování, služby. Přípustné využití - veřejná prostranství - pozemní komunikace, parkovací stání - plochy zeleně, dětská hřiště - související technická infrastruktura.
RN – rekreace na plochách přírodního charakteru. Hlavní využití - golfový areál přírodního typu umožňující provoz odpaliště. Přípustné využití - parkovací stání - drobná krajinná architektura (odpočívadla, lavičky, altány, přístřešky, kamenné zídky apod.)

360-stupňové záběry: https://roundme.com/tour/511419/view/1693511

Pro podrobnější informace kontaktujte makléře.
Fincentrum Vám nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorbu hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Doporučíme Vám nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Elektřina 380V, 400V
Doprava Dálnice
Celková plocha 12829 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky