Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Užitná plocha: 269 m2 Číslo zakázky: 16513
Název: Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov
Info o ceně u RK
Adresa: Květnická, Tišnov
Datum aktualizace: 31. 3. 2021
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba: Obytná
Umístění: Sídliště
Stavba: Budova
Zařízeno: Ano


Uvažujete o podnikání, ale nechce se vám začínat od nuly? Chcete být pány svého času a vést úspěšný podnik? Prohlédněte si jedinečnou nabídku fungujícího podniku, který se prodává v Tišnově u Brna. Nenechte si tuto šanci protéct mezi prsty.

Kompletně zrekonstruovaná a moderně vybavená dvoupatrová budova navržená renomovanou architektkou s venkovní zastřešenou terasou, s vlastní klientelou, zázemím a unikátním vybavením v jednom? Ne, není to sen. Právě taková nemovitost je u nás v nabídce. Čtěte dál a nechte se vtáhnout do kouzelného světa projektu V podpalubí.

Prohlédnout si interiér, nebo si přečíst více o cílech a hodnotách podniku můžete na této adrese: https://www.vpodpalubi.com/

Projekt V podpalubí v Tišnově funguje nejenom jako dětská herna pro rodiče s dětmi, ale i jako kavárna pro dospělé. Standardní denní provoz je doplněn o pořádání dětských akcí, oslav, dýchánků a dobrodružných vícedenních akcí. Právě teď a možná právě Vy můžete dát tomuto snu nová křídla, využít současný potenciál, přidat vlastní nápad a chytit tuto výjimečnou příležitost pořádně za pačesy.

Nemovitost má dvě podlaží, ve kterých se nachází veškeré vybavení – lůžka, kuchyňské zázemí, šatní skříně, sociální zařízení, unikátní dětský prvek Chachabox a dva dětské herní koutky s interaktivními prvky, reprobedna, dataprojektor pro přehrávání filmů a hudby. Na střeše nemovitosti se nachází rozlehlá zastřešená terasa, vybavená zahradním nábytkem, trampolínou a možností grilování. Před budovou je k dispozici uzamykatelný box na kola a kočárky.
K budově dále patří tři soukromá parkovací místa přímo před budovou a bezpečnostní zařízení – 4x kamera (2x vnější, 2x vnitřní).

Nemovitost je vhodná na zřízení mateřské školy s kapacitou 20-25 dětí, hlídacího a volnočasového centra, kavárny s dětskou hernou apod. Možnosti jsou však neomezené a využití podniku lze konzultovat s realitním makléřem.

Veškerý inventář je možno zaslat e-mailem.

Rádi vás přivítáme na prohlídce.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Zástavba Obytná
Umístění Sídliště
Stavba Budova
Zařízeno Ano
Výtah Ne
Počet podlaží objektu 3
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Plocha parkování 15 m²
Počet míst k parkování 3
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální plynové
Rozvod plynu Individuální
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace Internet
Elektřina 230V, 380V
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Plocha užitná 269 m²
Celková plocha 269 m²
Rok kolaudace 2019
Třída energetické náročnosti budovy C - úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky