Prodej komerční nemovitosti 2200 m2 Hodousická, Nýrsko |
|
Užitná plocha: 2000 m2 | Číslo zakázky: 16005 |
Název: | Prodej komerční nemovitosti 2200 m2 Hodousická, Nýrsko | Info o ceně u RK |
Adresa: | Hodousická, Nýrsko |
Datum aktualizace: | 28. 1. 2023 |
Druh objektu: | Cihlová |
Stav objektu: | Velmi dobrý |
Zástavba: | Obytná |
Umístění: | |
Stavba: | |
Zařízeno: | Částečně |
Nýrsko je městem u západní hranice s Německem a nachází se zde netypická nemovitost v blízkosti železniční zastávky směr Praha - Plzeň - Železná Ruda - Alžbětín.
Ve městě s širokou možností vyžití ( letní koupaliště se slanou vodou, In line dráha, cyklostezky a sjezdovky na Špičáku, ...) chybí velký penzion, pivovar, byty k trvalému bydlení nebo pronájmu ).
Nabízenou nemovitostí je pětipatrový bývalý mlýn o zastavěné ploše 541 m2, se zachovalými dřevěnými stropy s viditelnými trámy. Přiznané trámy by byly krásnou dominantou interiérů. Plocha uceleného prostoru v každém patře je až 120 m2 a k tomu další plocha na každém patře. Tady můžete rozvinout fantazii při rekonstrukci jak využít prostory k podnikání nebo bydlení.
Nemovitost je z 19. století a není památkově chráněna. Na pozemku o rozloze 4479 m2, orientovaný na jihozápadní stranu, můžete založit okrasnou zahradu nebo prostory pro parkování a zábavu. Celý pozemek je oplocený a uprostřed se nachází stodola o zastavěné ploše 192 m2, která nabízí k využití další prostory.
Nemovitost napojena na veškeré sítě: elektrika, plyn, voda, kanalizace. A pozor, hned poblíž vlakové nádraží. To by mohlo přilákat plno lidí za rekreací bez použití vlastní dopravy.
Doporučujeme domluvit si termín prohlídky, protože vše o nemovitosti nelze do popisu uvést a na prohlídce vás celou nemovitostí provedeme a předáme prohlídkovou složku s uvedenými údaji o nemovitosti.
V případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se na nás můžete spolehnout.
Druh objektu | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Zástavba | Obytná |
Zařízeno | Částečně |
Bezbariérové | Ano |
Výtah | Ne |
Podzemní podlaží | 1 |
Typ objektu | Samostatný |
Typ domu | Přízemní |
Parkování | Ano |
Garáž | Ne |
Zdroj vody | Dálkový vodovod |
Rozvod topení | Ústřední tuhá paliva |
Rozvod plynu | Plynovod |
Typ odpadu | Veřejná kanalizace |
Příjezdová komunikace | Asfaltová |
Elektřina | 120V, 230V |
Doprava | Vlak, Silnice, Autobus |
Počet objektů | 1 |
Počet domů | 1 |
Počet obchodů | 14 |
Plocha zastavěná | 541 m² |
Plocha užitná | 2000 m² |
Celková plocha | 2200 m² |
Plocha parcely | 5212 m² |
Umístění objektu
Sleva
Užitná plocha: 180 m2
Hledáte-li k nájmu velké skladovací nebo výrobní prostory s rozsáhlým pozemkem a vlastním vjezdem v Nýrsku, domluvte si prohlídku nemovitosti v Nýrsku poblíž nádraží ČD. Podrobnosti o nájmu domluvíme na prohlídce přímo na místě. Nýrsko od hraničního přechodu Všeruby 18 km. Na dálnici D5, směr Plzeň, dojezd 45 minut.
Více informací
12 000 Kč
Rezervace
Užitná plocha: 1563 m2
Penzion, hotel, ubytování, byty, ale i pivovar chybí ve městě Nýrsko, které se nachází v blízkosti hranice s Německem a také čím dál víc vyhledávané oblasti Šumavy. Nemovitost nabízí dva objekty na vlastním pozemku a to jednopodlažní budovu, kde mohou vzniknout nejen apartmány s vlastním sociálním zařízením nebo malometrážní byty i byty k ubytování. Tím by byla rychlá návratnost vložené investice. Druhým objektem je podsklepená dvoupodlažní budova s půdním prostorem, půdorysného tvaru "U". Dva hlavní vchody mohou rozdělit budovu do více sektorů a další prostory se nabízí v půdním prostoru. Ve sklepě se nachází vlastní studna. Původní projektová dokumentace z 19. století je zachována a je možné nahlédnout při prohlídce domu. Budova napojena na obecní vodovod, kanalizaci, elektrickou síť. V Nýrsku obchodní centra, ZŠ, MŠ, lékař, sportovní hřiště, IN -LINE dráha, letní plavecký bazén se slanou vodou, v okolí cyklostezky, sjezdovky přímo v místě V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje prodat nemovitost s nejvyšší nabídkou. Do popisu nelze vše uvést, proto doporučujeme domluvit prohlídku, kde vám sdělíme podrobnosti o nemovitostech a provedeme vás celou nabízenou nemovitostí. S financováním mohou pomoci naši finanční poradci. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.
Více informací
5 400 000 Kč