Prodej komerční nemovitosti 2137 m2 Vlasákova, Vlašim

Užitná plocha: 2137 m2 Číslo zakázky: 15025
Název: Prodej komerční nemovitosti 2137 m2 Vlasákova, Vlašim
Info o ceně u RK
Adresa: Vlasákova, Vlašim
Datum aktualizace: 19. 9. 2019
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Komerční
Umístění: Okraj obce
Stavba: Ostatní
Zařízeno: Ano

Předmětem prodeje je společnost, která se zabývá výstavbou inženýrských, průmyslových a občanských staveb. Nabízí však mnohem více, např. rekonstrukce, půdní vestavby i nástavby budov, ale i opravy památkových objektů. Společnost rovněž provozuje skládku a kompostárnu, na kterou čerpala v roce 2019 dotaci. Za dobu své existence 15 let má firma ve svém okrese dominantní postavení a je považována za stabilní stavební společnost.

Ve vlastnictví společnosti je provozní areál na okraji města Vlašim o celkové rozloze 12.606 m² na kterém stojí soubor staveb o celkové ploše 2.137 m², jde především o administrativní budovu, sklady a dílny. Společnost disponuje vlastní autodopravou, stroji a ostatních mechanizací využívané ve stavebnictví.

Součástí prodeje společnosti jsou také dlouhodobé a velmi výhodné smlouvy s dodavateli stavebnin, pronájem skládky atd. Za zmínku také stojí, že společnost má již na rok 2019 a 2020 nasmlouvané zakázky v celkové hodnotě 85 mil. Kč. V současné době je ve společnosti zaměstnáno 25 kmenových zaměstnanců, dále firma dlouhodobě využívá i agenturních zaměstnanců. Majitelé si přejí, aby po prodeji byly zachovány všechny pracovní místa. Společnost je ve výborné ekonomické kondici, je zcela funkční a může bez přestání fungovat ihned po nabytí novým majitelem.

Díky dobrému jménu společnosti se jedná o velmi dobře rozjetý podnik. Výsledky společnosti jsou stabilní a na velmi dobré úrovni. Tato příležitost je vhodná pro střední a větší společnosti, které se pohybují v tomto oboru, ale i pro samostatného investora.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Komerční
Umístění Okraj obce
Stavba Ostatní
Zařízeno Ano
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plocha užitná 2137 m²
Celková plocha 2137 m²
Plocha parcely 12606 m²
Rok výstavby 1987
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky