Prodej komerční nemovitosti 1310 m2 Na poustce, Rumburk Rumburk 3-Dolní Křečany

Užitná plocha: 1310 m2 Číslo zakázky: 15964
Název: Prodej komerční nemovitosti 1310 m2 Na poustce, Rumburk Rumburk 3-Dolní Křečany
Celková cena: 12 890 000 Kč
Hypotéka: od 55 201 Kč měsíčně (více)
Adresa: Na poustce, Rumburk
Datum aktualizace: 1. 2. 2021
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Umístění: Samota
Stavba:
Zařízeno: Ano

Nemovitosti určené k rekreaci jsou letošním velkým hitem a my pro vás máme rovnou celé rekreační středisko, které se nachází ve vyhledávané lokalitě Lužických hor v těsném sousedství Národního parku České Švýcarsko!


Rekreační středisko tvoří hlavní a vedlejší budova spolu s dalšími doprovodnými zařízeními o celkové užitné ploše 1.310 m2 a leží na vlastním pozemku o celkové výměře 42.037 m. V hlavní budově v přízemí se nachází plně vybavená kuchyně a dvě společenské místnosti využívané především jako jídelny, dámské a pánské sprchy a toalety. V prvním patře jsou pokoje s kapacitou lůžek 40 lůžek a byt správce areálu. V podkroví se nachází byt majitele a skladovací prostory. Budova je z větší části podsklepena s dalšími skladovací prostory. Vedlejší budova je přízemní, disponuje sociálním zařízením, pokoji s kapacitou 33 lůžek a velkou klubovnou. V areálu se dále nachází menší sruby s kapacitou 27 lůžek, dále lze využít 20 stanů s podsadou o kapacitě 40 lůžek. Celková kapacita 140 lůžek. Součástí areálu je vlastní rybník o rozloze 5.217 m2, dvě pískové hřiště, jedno gumoasfaltové víceúčelové hřiště, travnaté hřiště. Všechny tyto sportoviště jsou vhodné na většinu sportovních her jako např. volejbal, nohejbal, košíková, líný tenis, stolní tenis a kulečník, který lze hrát i uvnitř budovy. Blízké okolí je vhodné pro turistické výlety i pro nejrůznější sportovní aktivity jak v letním, tak i v zimním období, kde lze využít 13 km vzdálený lyžařský areál. Veškerou občanskou vybavenost naleznete ve městě Rumburk.


Nenechte si ujít tuto lukrativní nabídku a přijďte se sami přesvědčit o atraktivitě a kvalitách této nemovitosti. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Umístění Samota
Zařízeno Ano
Typ objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Garáž Ano
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva
Typ odpadu ČOV pro celý objekt
Plocha zastavěná 2655 m²
Plocha užitná 1310 m²
Celková plocha 1310 m²
Plocha parcely 42037 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky