Prodej činžovního domu 652 m2 Hradišťská, Blovice

Užitná plocha: 364 m2 Číslo zakázky: 19483
Název: Prodej činžovního domu 652 m2 Hradišťská, Blovice
Info o ceně u RK
Adresa: Hradišťská, Blovice
Datum aktualizace: 14. 2. 2023
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno:

Dobrý den,
exkluzivně nabízíme zajímavou investiční příležitost – bytový dům z první poloviny 20. století o celkové podlahové ploše 652 m2, který se nachází přímo u zámku Hradiště v Blovicích.
Objekt je dvoupodlažní a v současné době jsou zde umístěny celkem 4 bytové jednotky o celkové ploše 364 m2, z nichž dvě a od následujcíího měsíce tři jsou tržně pronajaty se standardní výpovědní lhůtou.
Objekt je udržovaný, nicméně jeho stav a zajímavé umístění přímo nabízí zhodnocení v podobě rekonstrukce či nástavby.

K nemovitosti je vypracována architektonická studie, která umožňuje vznik celkem 9 bytů s terasami o budoucí čisté užitné ploše 834 m2.
Na vyžádání mohu zaslat podrobnosti ke studii.

Z hlediska územního plánu se jedná o objekt občanské vybavenosti, ve kterém jsou již nyní umístěny byty. Zároveň, s ohledem na připravující se aktualizaci územního plánu, lze podat podnět na změnu funkčního využití a uvést tak objekt do souladu s plánovaným záměrem.

Nemovitost je až pohádkově umístěna přímo v sousedství zámecké zahrady u krásné kašny s výhledem udržovaný novogotický zámek, který je ve správě Plzeňského kraje a sídlí v něm Muzeum jižního Plzeňska.

V docházkové vzdálenosti od bytu se nachází veškerá občanská vybavenost, MŠ, ZŠ, gymnázium, ZUŠ, DDM, ordinace dětského lékaře, poliklinika, pošta, restaurace, obchody, knihovna, autobusové a vlakové nádraží. Zhruba 250m od domu se nachází bohatě vybavené městské sportoviště, mnoho možností rekreačního a sportovního vyžití, dále přírodní koupaliště, řeka Úslava, atd. Do největšího českého vnitrozemského pohoří - centrálních Brd se dostanete do 10 minut autem či příjemnými cyklostezkami na kole.

Vzdálenost od centra města Blovice je cca 300 m.

Město má dobrou dopravní dostupnost z Plzně, cca 30 min. z centra, či 20 min. z jižního okraje Plzně (Exit 76 z dálnice D5, OC Olympia), či např. 59 min. z okraje Prahy na Metro B Zličín.

Město Blovice je významným centrem východní poloviny okresu Plzeň-jih, přičemž do roku 1960 bylo dokonce městem okresním. Dnes je obcí s rozšířenou působností.

Přirozenou dopravní tepnou spojující město s nedalekou Plzní, ale i Pískem, Strakonicemi a Č. Budějovicemi, je silnice č. I/20, resp. E49.

Pár km severovýchodně vzdálenou další silnici první třídy č. I/19, spojující města Plzeň a Příbram, Milevsko či Tábor dosáhnete z Blovic po silníci II/117, která Vás naopak směrem jihozápadním dovede po 34 km přímo do Klatov, brány Šumavy.

Přímo u objektu je autobusová zastávka Blovice-Hradiště, s 32 spoji v pracovní dny. Dvě minuty autem či 15 min. chůze od objektu je také železniční stanice Blovice na trati č. 190 Plzeň – Č. Budějovice, s dalšími 57 spoji busem a dalšími 47 vlaky denně.

Neváhejte mě kontaktovat, rád poskytnu další informace.

Také se těším na osobní setkání při prohlídce na místě.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce a to případně i formou elektronické aukce.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Před rekonstrukcí
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Počet podlaží objektu 2
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Rohový
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Plocha parkování 100 m²
Počet míst k parkování 10
Garáž Ne
Zdroj vody Místní zdroj, Dálkový vodovod
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet, Satelit
Elektřina 380V
Doprava Silnice
Počet bytů 5
Plocha užitná 364 m²
Celková plocha 652 m²
Rok výstavby 1932

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky