Prodej činžovního domu 569 m2 Havlíčkova, Dvůr Králové nad Labem

Užitná plocha: 540 m2 Číslo zakázky: 19772
Název: Prodej činžovního domu 569 m2 Havlíčkova, Dvůr Králové nad Labem
Celková cena: 9 499 000 Kč
Hypotéka: od 61 435 Kč měsíčně (více)
Adresa: Havlíčkova, Dvůr Králové nad Labem
Datum aktualizace: 15. 3. 2023
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Částečně

V samotném centru Dvora Králové nad Labem, v ulici Havlíčkova, Vám nabízím nemovitost v obytné a obchodní zástavbě v památkové zóně města, která je ideální na dlouhodobou investici, pokud vidíte potenciál ve vybudování tří až pěti bytových jednotek či využití komerčních prostor. Vaši noví nájemníci tak získají nadstandardní bydlení v klidnější části centra se všemi jeho benefity, zároveň také 5 minut chůze do parku Schulzovy sady, v dosahu autobusové zastávky, pošty, školy, úřadů, kaváren, restaurací, knihovny, obchodů s potravinami atd.

Dvůr Králové nad Labem se nachází v malebné oblasti Podkrkonoší a leží v Královedvorské kotlině. Dominantou oblasti je hora Zvičina. Dvůr má strategickou polohu vzhledem k připojení na dálnici D11, na aktuálně nejbližší exit v Hořenicích je to 12 minut jízdy. K nejbližším krkonošským sjezdovkám to pak máte 30 minut. O turisticky nejzajímavějších atrakcích Dvora, Safari Parku a nedaleké přehradě Les Království se asi nemusím ani zmiňovat.

Mohlo by Vás zajímat, že dům má ve vnitrobloku vlastní oplocený pozemek o zhruba 220 m2 s příjezdovou cestou kde je možné vybudovat rezidenční parkoviště s kůlnami či v případě komerčního využití jako malebnou oázu zeleně pro posezení například ke kavárně, na kterou dokonce existuje zpracovaný projekt z roku 2000.

Projektová dokumentace existuje k celému domu. V posledních letech byl dům využíván k pronájmům kancelářských prostor, původně zde ale byly bytové jednotky v prvním patře. Potenciál výstavby je i v půdním prostoru. Přízemí je využíváno pro provoz trafiky a jako prodejna oděvů, stávající nájemnice ale v prostorách končí, je zde tedy možné zvažovat nové využití. Současní majitelé a provozovatelé trafiky by tento prostor rádi využívali za předpokladu úhrady nájemného do roku 2033 (obchod 16,5 m2).

Dům je ve výborném technickém stavu, je částečně izolován, byla zde nově vedena elektřina, vodovody a odpady a přípojka plynu. Plyn se využívá k vytápění celého objektu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o budovu v památkové zóně, budete se muset při rekonstrukci řídit nákresem původního stavu fasády a rozložení oken, který přikládám ve fotoprůvodce k inzerátu, dále představuji současný stav budovy s půdorysy a možné nákresy umístění bytových jednotek.

Na této zakázce spolupracuji s finančním specialistou společnosti Fincentrum & Swiss Life Select Janem Knapcem, který s Vámi rád probere investiční výnos, dle Vašich představ o využití objektu.

Budu se na Vás těšit na prohlídkách, Vaše certifikovaná realitní makléřka, Kateřina Kuhnová.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Ochrana Ochranné pásmo
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní byt Ne
Počet podlaží objektu 3
Typ objektu Rohový
Typ domu Patrový
Parkování Ano
Plocha parkování 214 m²
Počet míst k parkování 15
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Rozvod topení Ústřední plynové
Rozvod plynu Plynovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Telekomunikace Telefon, Internet
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Plocha užitná 540 m²
Celková plocha 569 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky