Prodej činžovního domu 539 m2 Žatecká, Kadaň

Užitná plocha: 285 m2 Číslo zakázky: 16130
Název: Prodej činžovního domu 539 m2 Žatecká, Kadaň
Celková cena: 5 499 000 Kč
Hypotéka: od 23 549 Kč měsíčně (více)
Adresa: Žatecká, Kadaň
Datum aktualizace: 2. 9. 2020
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Obchodní a obytná
Umístění: Centrum obce
Stavba: Budova
Zařízeno: Ne

Objevili jsme pro vás zajímavou příležitost. Pokud hledáte k investici historický dům, můžete se stát majiteli domu, který pravděpodobně vznikl již na konci 15. století. Dům se nachází v těsné blízkosti hlavního historického náměstí města Kadaň. Jedná se tak o velmi atraktivní místo. Zadní část domu a zahrada směřuje na městské hradby, odkud se nabízí krásný výhled na údolí a řeku Ohři. Natolik zajímavou dispozici i umístění v rámci města Kadaň nabízí pouze několik málo domů.

Stavba stojí na křižovatce ulic Žatecká a Sládkova, jedná se tak o rohový řadový dům. Přízemí je využito k obchodním účelům a najdete zde velký obchodní prostor, kde byla prodejna se zázemím (kancelář, sklady, sociální zařízení). Do obchodu vedou dvě velké výlohy a řada oken v obvodové zdi. Do přízemí je také umístěna kotelna s plynovým kotlem a velký sklad, který ústí do zahrady.

Celé 1. patro bylo v roce 2011 kompletně rekonstruováno. Byly zde vybudovány dva byty. Jeden byt o velikosti 3+1 a jeden byt o velikosti 2+1 s terasou (výhled na zahradu a údolí řeky Ohře).
Větší z bytů 3+1 o ploše 106 m2 je z velké části tvořen otevřeným prostorem s přiznanými stropními trámy. Všechny rozvody energií a stavební součásti tohoto bytu byly kompletně vybudovány nebo rekonstruovány. Byt 2+1 o ploše 47 m2 + 16 m2 terasa. Zde proběhla také kompletní rekonstrukce.

Podkroví zůstalo beze změn a nabízí se k využití například pro bytové účely. Jedná se o jeden komfortně velký volný prostor, bez jakýchkoli příček a je tvořen dvěma patry půdy.

Dům tak nabízí kombinované využití. Prostor pro podnikání v přízemí a bydlení ve dvou bytech. Dále je tu možnost vybudování bytových prostor v nevyužitém podkroví.

Velmi nám záleží na transparentním a bezpečném prodejním servisu. Současně vám pomůžeme s návrhem na financování koupě případně financování rekonstrukce. Ušetříte tak hodně času i peněz.

Přijďte se podívat, těším se brzy na viděnou, Radim Macháček.

Druh objektu Smíšená
Stav objektu Dobrý
Zástavba Obchodní a obytná
Umístění Centrum obce
Stavba Budova
Zařízeno Ne
Počet podlaží objektu 2
Podzemní podlaží 1
Typ objektu Rohový
Typ domu Patrový
Parkování Ne
Garáž Ne
Zdroj vody Dálkový vodovod
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Dlážděná, Asfaltová
Elektřina 230V
Doprava Vlak, Silnice, Autobus
Plocha zastavěná 228 m²
Plocha užitná 285 m²
Celková plocha 539 m²
Plocha parcely 383 m²
Rok rekonstrukce 2011
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky