Prodej chaty 30 m2, Lelekovice

Užitná plocha: 30 m2 Pokojů: 3 Číslo zakázky: 18182
Název: Prodej chaty 30 m2, Lelekovice
Celková cena: 1 165 489 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 7 538 Kč měsíčně (více)
Adresa: Lelekovice
Datum aktualizace: 18. 11. 2022
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění: Samota

Snili jste vždycky o místě, ukrytém v lese, kde bude kouzelný klid? Kam budete moci utéct, když toho na vás bude v každodenním shonu už příliš? Chatu v lese, kde je klid, ticho, slyšíte akorát šumět listí, zpívat ptáky a užíváte si naprostý klid? V létě na výlety, na podzim na houby, v zimě si vychutnat horký čaj u praskajících kamen a na jaře sledovat, jak se příroda opět probouzí k životu? Něco dostupného, ale zároveň perfektně ukrytého v lese?

Zbystřete, protože tohle je opravdu unikát! V Lelekovickém lese totiž přesně jedna taková chata s oploceným vlastním pozemkem a číslem evidenčním existuje. Chata nabízí dva pokoje k přespání a třetí pokoj s kuchyňkou. Nejkouzelnější je však teráska, která nabízí výhled do lesa a na protější kopec. Pivo nikdy nechutnalo lépe než při pohledu na západ slunce, po celodenním výletě po lese. V létě vás potěší malý sklep, kde můžete skladovat menší zásoby. Voda zde zavedena není, ale v blízkosti chaty se nachází studánka, ze které lze získávat zásoby vody. Elektřinu je možné řešit např. elektrocentrálou, záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Zda romantice u svíček či petrolejky, nebo raději klasickému svícení.

V okolí je mnoho tras pro příjemné procházky, které ocení i váš čtyřnohý přítel. Kousek od chaty se nachází také rozhledna Babí lom a skalnatý hřeben, vedoucí na stejnojmenný vrchol. Chata je zároveň dobře dostupná, 200 m od parkování a z Brna jste zde autem za 10 minut. Lze využít vlakového i autobusového spojení vč. nočních linek.

Tak co říkáte, splníte si sen?

Cena je uvedená včetně provize.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a perfektní znalosti trhu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Umístění Samota
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Půdní vestavba Ne
Parkování Ne
Terasa Ano
Plocha terasy 5 m²
Sklep Ano
Plocha sklepa 1 m²
Garáž Ne
Bazén Ne
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Příjezdová komunikace Neupravená
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Plocha zastavěná 33 m²
Plocha užitná 30 m²
Plocha pozemku 280 m²
Rok výstavby 1992

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky