Prodej chaty 135 m2, Neratov

Užitná plocha: 135 m2 Pokojů: 5 a více Číslo zakázky: 15760
Název: Prodej chaty 135 m2, Neratov
Celková cena: 3 490 000 Kč
Hypotéka: od 14 946 Kč měsíčně (více)
Adresa: Neratov
Datum aktualizace: 16. 9. 2020
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Zástavba:
Typ objektu: Řadový
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Také jste si v poslední době uvědomili důležitost času stráveného v přírodě nebo na zahradě? Nebo jste mezi těmi, co už dlouho nemohou najít chatu Vašich snu? A co chata velikosti domu a s ideálním velikosti pozemku? Mám tu pro Vás skvělé řešení.
Pojďme se na to podívat.

Tato zrekonstruovaná chata nebo spíše domeček se nachází v obci Neratov u Bohdanečských rybníků. Najdete ji na samém konci území, kde se nachází další domky a chaty, což Vám zajišťuje maximální klid a pohodlí. Parkování je možné jak před vstupem na pozemek - domluva za nájem 100,-Kč/rok, a také si můžete vjet až na pozemek. Pozemek je celý oplocený a od rána do večera pod Sluncem díky své světové orientaci Jihovýchod a Západ.
Nyní nějaké podrobnosti o domečku. Je dvoupatrový s podzemní garáží (14 m²) a sklepem. Rekonstrukce proběhla v loňském roce a dům je tudíž připraven na okamžité používání. Nadchne vás řešení všech místností a jejího stylu. Z jídelny byl vytvořen vstup na zahradu, kde se počítá i s venkovním posezení a je zde příprava na zastřešení této části. V jídelně je zároveň vytápění pomocí krbových kamen a ve stropě jsou průduchy, aby šlo teplo i do horní místnosti. Stylově připravená koupelna je zásobována teplou vodou z bojleru, taktéž kuchyň. V přízemí Vás ohromí místnost o rozměrech 6,5 x 3,15, která se vysloveně hodí pro příležitostné posezení v případě horšího počasí.

No a v neposlední řadě nesmíme zapomenout na okolí chaty a obce Neratov. Jak už jsem zmínil, v blízkosti se nacházejí Bohdanečské rybníky. Jejich historii a podobu Vám pomůže zmapovat místní naučná stezka. Dále doporučuji navštívit město Lázně Bohdaneč. Zde se nachází veškerá občanská vybavenost včetně restaurací, vyhlášené cukrárny, obchodů, banky, lékařů, školy, apod. Zkrátka je tu pro Vás vše potřebné. A pokud přece jen bude něco chybět, tak přibližně za 10 minut jste v centru Pardubic.

Co říkáte, mohlo by to být ono? Ano?
Tak to se na Vás budu těšit na prohlídce. Jan Mazánek

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Dobrý
Typ objektu Řadový
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 2
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Částečně
Podzemní podlaží 1
Balkón Ano
Plocha balkónu 6 m²
Parkování Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 3 m²
Garáž Ano
Plocha garáží 14 m²
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod topení Lokální tuhá paliva
Typ odpadu Jímka
Elektřina 230V
Doprava Silnice
Plocha zastavěná 100 m²
Plocha užitná 135 m²
Plocha podlahová 135 m²
Plocha pozemku 749 m²
Rok rekonstrukce 2019

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky