Prodej chaty 12 m2 Trutnov

Užitná plocha: 12 m2 Pokojů: 1 Číslo zakázky: 18733
Název: Prodej chaty 12 m2 Trutnov
Celková cena: 399 000 Kč

PRODEJ SPĚCHÁ ! Pozemek je v pronájmu města.
poznámka k ceně

Hypotéka: od 2 568 Kč měsíčně (více)
Adresa: Trutnov
Datum aktualizace: 4. 8. 2022
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Dobrý
Zástavba: Rekreační
Typ objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Umístění:

Prodej spěchá. Hledáte fajn relaxaci v klidu přímo v Trutnově a nechcete se plahočit např. v úmorných vedrech někam daleko ? Čeká na Vás sympatická chatka s možností relaxace, zahradničení…v chatové oblasti v žádané lokalitě na Kryblici. Můžete i v současném zdražování potravin ušetřit peníze vypěstováním vlastních plodin...Parkovat i s více auty lze téměř přímo u vchodu do zahrady. Na zahradu je přivedena užitková voda – viz fota s vývody vody – lze snadno namontovat i sprchu. Majitel obvykle trávil čas na chatce od jara do podzimu.

Chatka je menší – vhodná k posezení u dobrého oběda nebo večeře a kafe nebo vína při západu sluníčka. Lze vařit plynovým mobilním sporákem. Úložný prostor je pod lodžií nebo na půdičce, kde jsou mimo jiné uložené madrace..

Plocha chatky je cca 12 m2 s plochou lodžie a bez půdičky. V lodžii v komůrce bylo umístěno chemické WC.
Zahrada i se skleníkem vybízí k pěstování vlastních bio potravin a květin. Výhodou chatky je výborná dostupnost pro Trutnováky.

Pozemek o velikosti 390 m2 je v pronájmu města – jedná se o definovanou část pozemku parcely č. 1483/3. Nájemné za pozemek je cca 1 870 Kč ročně. Za vodu se platí malá částka ročně a lze ji využívat v neomezeném množství.

Nyní se prodává chatka na pozemku a majitel se zavazuje přenechat pronájem pozemku s městem kupci chatky. Elektřina není k chatce přivedena.

Případné financování Vám zařídíme za nadstandardních podmínek u nadnárodní společnosti Fincentrum & Swiss Life Select. Pokud cítíte, že tohle je pro Vás to pravé místo, zavolejte mi a já Vám rád sdělím více informací. Na prohlídku s Vámi se těší Ivan Junek.

Druh objektu Dřevěná
Stav objektu Dobrý
Zástavba Rekreační
Typ objektu Samostatný
Typ domu Přízemní
Počet podlaží objektu 1
Stavba Rekreační chata
Zařízeno Ano
Parkování Ano
Lodžie Ano
Sklep Ne
Garáž Ne
Bazén Ne
Zdroj vody Místní zdroj
Rozvod plynu Individuální
Příjezdová komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Plocha zastavěná 12 m²
Plocha užitná 12 m²
Plocha podlahová 23 m²
Plocha pozemku 390 m²
Plocha zahrady 390 m²

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky