Prodej bytu 3+kk 85 m2 U Cihelny, Jihlava

Užitná plocha: 85 m2 Číslo zakázky: 15008
Celková cena: 3 998 965 Kč
Hypotéka: od 17 126 Kč měsíčně (více)
Adresa: U Cihelny, Jihlava
Datum aktualizace: 6. 5. 2020
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Zástavba:
Vlastnictví: Osobní
Zařízeno: Ne
Počet podlaží celkem: 8
Číslo podlaží:

Byt v novostavbě v parádní lokalitě? V tom případě jste tu dobře. Začíná se stavět na Bedřichově pod základní školou. Stavba ještě ani pořádně nezačala a už teď je řada bytů již zamluvených. Jedná se o přestavbu a dostavbu staré nefunkční kotelny mezi ulicemi U Cihelny a Kollárova. Projekt nabízí moderní bydlení mimo jiné v šesti bytech 3+kk (71 - 85 m²) rozmístěných do šesti podlaží domu z celkem osmi. Každý z těchto bytů má velmi prostornou lodžii. Všechny byty budou k dispozici ve špičkové kvalitě jak použitých materiálů a vybavení tak i klasickou technologií stavby.
V současné době je ještě možno po vzájemné konzultaci do jisté míry ovlivnit standardní vybavení interiéru v rámci klientských změn. Aktuálně je k datu 14. 4. 2020 volný poslední byt v 6. nadzemním podlaží.
Nezapomnělo se samozřejmě na komfortní technické zázemí, kdy je zde dostatečný počet sklepů, 12 samostatných garáží a parkoviště před domem. Kromě toho bude vybudována nová jednosměrná komunikace k propojení dvorního traktu s ulicí U Cihelny pro zajištění bezproblémové dopravní obslužnosti.
Projekt bude dokončen v prosinci roku 2020. Technické detaily a postup při rezervaci včetně financování si vysvětlíme při osobním jednání.

Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba
Vlastnictví Osobní
Zařízeno Ne
Bezbariérové Ano
Výtah Ano
Počet podlaží celkem 8
Balkón Ne
Parkování Ano
Lodžie Ano
Terasa Ne
Sklep Ano
Garáž Ano
Rozvod topení Ústřední dálkové
Typ odpadu Veřejná kanalizace
Příjezdová komunikace Asfaltová
Elektřina 230V
Plocha užitná 85 m²
Třída energetické náročnosti budovy B - velmi úsporná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky