Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej bytu 2+kk 44 m2 Blovice

Prodej bytu 2+kk 44 m2 Blovice

Užitná plocha: - Číslo zakázky: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Vlastnictví: -
Zařízeno: -
Počet podlaží celkem: -
Číslo podlaží: -

Nejlepší investicí je zdravý domov! Ať už pro Vaše bydlení, tak i pro koupi za účelem výnosu.
V projektu novostavby nabízíme k prodeji útulný byt o dispozici 2+kk o velikosti 46 m2 s vlastní zahrádkou o výměře 35 m2 a s vlastním parkovacím stáním.
Byt je situován v přízemí. Dominantou interiéru je obývací pokoj o velikosti 16,9 m2 s přípravou na kuchyňskou linku, francouzskými okny a vstupem na vlastní zahrádku. V bytě se nachází ložnice o velikosti 12,1 m2. Dále koupelna s vanou či sprchovým koutem a toaletou.

Blovice svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu. Ve městě je školka, základní škola, umělecká škola, gymnázium, sportovní areály, dětské dopravní hřiště, přírodní koupací biotop, úřady, zdravotnické zařízení, lékárny, obchody, restaurace, květinářství, drogerie, autoservisy, STK a pošta.

Jedním z velkých benefitů Blovic je blízkost přírody s cyklostezkami, lesními cestami a velkými plochami zeleně. Jedná se tak o zdravé prostředí pro bydlení, vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Perfektní dostupnost do krajského města Plzně (20 minut) zajištují vlakové, autobusové spoje či silnice I. třídy.

Cena je včetně právních služeb a veškerých poplatků. Při úhradě ceny z vlastních zdrojů je zvýhodnění. Kupující nehradí daň z nabytí nemovitosti 4%.

Samozřejmostí je možnost dokoupení nadstandartního vybavení či individuálních úprav.

Díky naší dlouholeté spolupráci s bankami pro vás máme připravený zjednodušený model financování. Dostat hypotéku je tak jednodušší a snazší. Možný poměr 10% vlastní zdroje + 90% hypotéka a to za podmínek 80% LTV.

Předpokládaný termín kolaudace – listopad 2023.

Více na https://www.blovicketerasy.cz

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky