Prodej bytu 1+1 35 m2 sídl. Svobody, Prostějov

Užitná plocha: 35 m2 Číslo podlaží:3 Číslo zakázky: 19457
Celková cena: 1 990 000 Kč

Včetně provize RK
poznámka k ceně

Hypotéka: od 12 870 Kč měsíčně (více)
Adresa: sídl. Svobody, Prostějov
Datum aktualizace: 18. 1. 2023
Druh objektu: Panelová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Zástavba: Obytná
Vlastnictví: Družstevní
Zařízeno: Částečně
Počet podlaží celkem: 5
Číslo podlaží: 3


Kdo navštíví tento byt, musí se do něj zamilovat. Jinak to není možné. Kvalitně a chytře zrekonstruovaný slunný byt 1+1 o výměře 35 m2, navíc s prosklenou lodžií orientovanou na jih, šatnou a komorou na patře. Ještě k tomu leží v těsné blízkosti největšího parku v Prostějově, pár kroků od hvězdárny, v blízkosti stezek pro in-line bruslení či běh, mnoha míst pro aktivní sportovní vyžití dětí i dospělých, lesíků i louček pro venčení mazlíčků a mnoha dalšího pro spokojený městský život v souladu s přírodou. Dostatečně velké parkoviště před domem a klidná lokalita přidávají tomuto úžasnému bydlení v dobře opečovávaném domě další body do plusu.

A víte, jaká je největší výhoda družstevního vlastnictví nemovitosti? Anonymita. Neexistuje žádný veřejně přístupný rejstřík družstevních podílů na nemovitostech. Žádný zvědavý kolega, kamarád či jiná osoba nebude vědět, že vůbec vlastníte nemovitost, kde ji vlastníte, jaké má parametry a tím pádem ani nebude znát cenu vašeho nemovitého majetku. Přitom družstevní vlastnictví je naprosto bezpečná forma vlastnění nemovitosti.

Ani se nedivím, že vás tato nabídka zaujala a přejete si domluvit osobní prohlídku. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Druh objektu Panelová
Stav objektu Po rekonstrukci
Zástavba Obytná
Vlastnictví Družstevní
Převod do OV Ne
Zařízeno Částečně
Bezbariérové Ne
Výtah Ne
Počet podlaží celkem 5
Číslo podlaží 3
Balkón Ne
Parkování Ne
Lodžie Ano
Plocha lodžie 4 m²
Terasa Ne
Sklep Ano
Plocha sklepa 2 m²
Garáž Ne
Plocha podlahová 35 m²
Plocha užitná 35 m²
Třída energetické náročnosti budovy G - mimořádně nehospodárná

ULOŽIT JAKO PDF

POSLAT EMAILEM

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky