Je nám líto, tato nabídka již není aktuální. Podívejte se na další nabídky v okolí či nás přímo kontaktujte.

Prodej rodinného domu 135 m2 Vrchlického, Hranice Hranice I-Město

Prodej rodinného domu 135 m2 Vrchlického, Hranice Hranice I-Město

Užitná plocha: - Pokojů: - Číslo zakázky: -
Název: -
Celková cena: -
Adresa: -
Datum aktualizace: -
Druh objektu: -
Stav objektu: -
Zástavba: -
Typ objektu: -
Typ domu: -
Umístění: -

Mít centrum města na dosah a zároveň si užívat klidu a soukromí rodinného bydlení je v dnešní době zásadní přidaná hodnota.

Tento komfort Vám nabízí útulný rodinný dům se zahradou, garáží a balkonem s výhledem do širokého okolí v Hranicích na Moravě na ulici Vrchlického.
Dům o dispozicích 5+kk je v průběžně udržovaném stavu (střecha 1998, zateplená fasáda do ulice 2000, nová plastová okna a radiátory 2010). Zaujme Vás jak svými prostornými pokoji, tak i variabilitou, díky které se Vám plně přizpůsobí. V patře lze z úložných prostor zbudovat další obytné pokoje, a proto je možné si upravit dispozice dle potřeb celé rodiny. Dispozice včetně výměr najdete v galerii mezi fotografiemi.

Zahrada s orientací na východ nabízí dostatek soukromí k posezení s přáteli, je vhodná i pro pěstování ovoce a zeleniny třeba ve skleníku nebo jen k relaxaci. Parkovat lze na ulici před domem nebo v garáži, tu vezme za vděk každý kutil, motorkář či sportovec.

Plnohodnotnou občanskou vybavenost najdete v dosahu cca 1 km (MŠ, ZŠ, pošta, lékaři, nemocnice, nákupní centra, obchody, restaurace, stadion), včetně MHD vzdálené 3 min chůze.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti tohoto domu sami!
PENB bude zpracován v průběhu prodeje.

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Umístění objektu

Kontaktní formulář

*

*

*

*

*

Potvrzuji, že v souvislosti s projevením zájmu o služby Fincentra Reality s.r.o. jsem se seznámil/a s Informačním memorandem pro potenciálního zákazníka a zákazníka.

Podobné nabídky